Stosunek w dni płodne - jakie prawdopodobieństwo ciąży?

Ponieważ staramy się z mężem o dziecko to chciałabym zapytać: czy jeśli jestem pewna, że do stosunku doszło w dni płodne, a test zrobiłam 5, 7 (wiem, że za wcześnie, ale nie wytrzymałam) i 9 dnia po stosunku, wszystkie negatywne wyniki, nawet leciutkiej drugiej kreseczki nie było to czy mimo wszystko mogły to być błędne wyniki Dodam tylko, że od 2 dnia po stosunku pobolewa mnie delikatnie lewy jajnik a poza tym żadnych innych objawów nie mam.
Odpowiada lekarz Marek Wolski:

Jeśli testy wykonane w 5,7 i 9 dniu po stosunku dały wynik negatywny to jest bardzo małe prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży choć oczywiście jest to możliwe. Każdy test ma w opisie charakterystyki produktu podany zakres największej czułości w zależności od dnia po stosunku, w którym został wykonany.

Proszę nie zniechęcać się po kilku próbach. Często zajście w ciąże jest trudniejsze niż wydaje się młodym parom starającym się o dziecko i może trwać nawet kilka miesięcy.Więcej o:
Komentarze (2)
Stosunek w dni płodne - jakie prawdopodobieństwo ciąży?
Zaloguj się
 • Gość: ddd

  0

  Witam,
  mielismy stosunek w dni płodne ( mokre) dwa razy dzien po dniu z wytryskiem. Od kilku dni bartdzo bolą mnie piersi, są opuchnięte jak przed opkresem a do niego jesczze sporo czasu, boli mnie podbrzusze lekko nerki i czasem jajkniki lekko. niedobrze mi po łyku kawy a piłam do tej pory po 4 dziennie. budze się w nocy z pragnienia chyba często oddaję mocz jestem nieco senna. zrobiłam test 5-6 dni po stosunku (wczoraj) wyszedł negatywny. czy mogę byc jednak w ciąży?????

 • Gość: Ania

  0

  Ja sobie wyznaczałam dni płodne Afrodytą na ślinę. Udało mi się zajść za 2 razem więc myślę że to dosyć szybko :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX