Ból przy wdechu w klatce piersiowej

Od 4 dni mam bóle w klatce piersiowej po lewej stronie przy głębszym wdechu i wydechu również przy ruszaniem lewa ręka. Co to możne być? Nie mam gorączki, nie jestem senny samopoczucie i apetyt tez mam bardzo dobre. Byłem u pani doktor posłuchała moja klatkę i powiedziała, że wszystko jest w porządku. Powiedziała także, że musiałem gdzieś naciągnąć mięsień, ale ten ból nadal mi towarzyszy... Czemu tak się dzieje?
Odpowiada lekarz Łukasz Fus:

Jeżeli objawy bólowe trwają dopiero kilka dni i nie towarzyszą im żadne inne dolegliwości, jestem skłonny przychylić się do porady lekarza, który Pana badał. Ból pojawiający się przy poruszaniu ręką i głębokim oddychaniu wskazuje na przyczynę nerwową lub mięśniową. Często zdarza się, że po wysiłku fizycznym, długotrwałym utrzymywaniu nietypowej pozycji lub nawet spaniu w złej pozycji pojawia się niespecyficzny ból utrzymujący się kilka dni i ustępujący samoistnie.

Proszę zgłosić się do lekarza w przypadku, gdy pojawią się objawy dodatkowe (np. zmiany skórne, zaburzenia czucia, gorączka, kaszel lub duszność) lub gdy ból nie ustąpi w ciągu najbliższych dwóch tygodni.Więcej o:
Komentarze (1)
Ból przy wdechu w klatce piersiowej
Zaloguj się
  • Gość: halinakozyra

    0

    przeczytałaoko powiem wiele komentarzy na forum i jakos nic nie mogę dopasować dosiebie,kazdy ma prawie to samo a jednak nie to gdy myslę że jestem blisko odpowiedzi to bóle mająz prawej strony i juz nie to samo, bol sprawia mi problem przy nabieraniu głeb

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX