Komentarze (98)
Rak karmiony niewiedzą. Polska rzeczywistość to wciąż chińskie ziółka, sok z buraka i skrajne, prowadzące do śmierci, niedożywienie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 160cm

  Oceniono 6 razy 6

  przecież sok z buraka to nie lekarstwo na raka
  ale
  jest bardzo pomocny na wzrost czerwonych krwinek
  Podczas chemioterapii i radioterapii spada ich poziom i właśnie codzienne picie soku z buraka i jedzenie natki pietruszki, brokułów i innych warzyw pomaga w utrzymywaniu wyników krwi na przyzwoitym poziomie.
  Bujam sie :) po tym świecie już ponad 6 lat po walce z rakiem i z NFZ.
  a zespoły żywieniowe w szpitalach niech się uczą od pacjentów :)

 • thea19

  Oceniono 8 razy 6

  wiecie dlaczego osoba z nowotworem jest niedozywiona? bo od chemii wszytko zwraca zanim tresc znajdzie sie w zoladku. nawet wody nie moze przyjmowac i zostaja kroplowki, ewentualnie peg

 • gadda33

  Oceniono 6 razy 4

  1. Rak to choroba CAŁEGO organizmu, a nie tylko jednego wybranego narządu - lekarze o tym zapominają podając leki działające "pozytywnie" tylko na zaatakowany przez nowotwór narząd ! Nikt nie troszczy się o resztę ciała pacjenta. Efekt ? Leczenie przynosi zazwyczaj marne rezultaty. Rak jest chorobą całkowicie uleczalną, ale trzeba wiedzieć jak się za niego zabrać. Nie ma takiej woli ze strony branży medycznej.

  2. Lekarze leczą objawy, a nie przyczyny chorób nowotworowych - dlatego też efekty takich działań są w większości mizerne, a stan pacjenta nadal się pogarsza. W takiej sytuacji podaje się coraz mocniejsze leki, aż dochodzi się do końca skali z morfiną w kroplówce. Wtedy lekarze załamują ręce robiąc smutne miny i pacjent zostaje przeniesiony do hospicjum, gdzie porzucony przez system umiera w cierpieniu.

  3. Terapie rakowe typu naświetlanie i chemioterapia, ze względu na to, że nie są terapiami selektywnymi, wpływają ekstremalnie niszcząco na resztę organizmu. Co z tego, że udaje się zmniejszyć guza jak rozwaliło się pacjentowi wątrobę lub nerkę, co jeszcze bardziej osłabiło organizm i doprowadzenie tych narządów do zdrowego stanu po chemii zajmuje często kilka lat lub nie da się tego w ogóle naprawić.

  4. Lekarzom, NFZ i przede wszystkim firmom farmaceutycznym, nie zależy na uleczeniu !!! Tutaj liczy się zysk i scenariusz, gdzie nagle wynajdzie się lek zabijający raka, będzie samobójstwe dla całego systemu. Ludzie przestaną chorować - zyski firm będą zerowe. Pacjenci mają być przewlekle chorzy bo tylko taka sytuacja napędza tą wielką machinę do robienia setek miliardów USD rocznie. Choroby i śmierć to WIELKI biznes ! Firmy pogrzebowe zabiegają od wieków o kontrakty ze szpitalami.

  5. Żaden lekarz (poza nielicznymi wyjątkami) nie doradzi pacjentowi radykalnej zmiany diety !!! Strzeliłby sobie we własną nogę po prostu. Rządom państw także nie zależy na edukacji zmierzającej do zmiany nawyków żywieniowych społeczeństwa. Zdrowi ludzie to upadek branży farmaceutycznej, zero zysków i brak wpływów do kasy państwa w postaci podatków.

  I na koniec uwaga ode mnie - medycyna alternatywna !!!
  Jest jakby zaprzeczeniem większości tego, co napisałem powyżej. Inaczej widzi się pacjenta, inaczej się z nim rozmawia i postępuje. Inne są sposoby analiz (choćby fenomenalna irydologia), interpretacji i stosowania preparatów leczniczych. To jest inny świat, znienawidzony przez wszystkie branżowe korporacje. Walczy się z naturoterapeutami, ludżmi, którzy twierdzą inaczej i mają dowody na skuteczność własnych działań. Uważa się za szarlatanów zielarzy, wmawiając publice, że nie ma dowodów na ich poczynania.

  Medycyna chińska ma ponad 5.000 lat. Medycyna współczesna niecałe 200 !
  Niech każdy wyciągnie swoje wnioski.......

  Wniosek mój - nie umieramy od chorób, umieramy od tysięcy leków i kompletnie niewchłanialnych suplementów, którymi zatruwa się Nas codziennie. Wiadomo to od dziesięcioleci (ekstremalne przypadki to eksperymentalne szczepienia skutkującem zrujnowaniem zdrowia milionów ludzi na świecie) ale lobby medyczne broni kasy jak własnego oka !! Obawiam się, że nic się nie zmieni w najbliższej przyszłości w tej czarnej materii.

  Dlatego też apeluję do wszystkich, aby zatroszczyli się w porę o swoje zdrowie i zdrowie najbliższych. Zmiana nawyków żywieniowych, rzucenie nałogów, aktywność fizyczna i odsunięcie od siebie stresu, zaprocentują pełnią szczęścia !!!

  Pozdrawiam - Marek

 • Stanisław N.

  Oceniono 4 razy 4

  Moja sąsiadka, która chwali się, że śpi z różańcem pod poduszką, chciała kupić materac za 10 tys. złotych, który rzekomo miał uzdrowić jej córkę. Średniowiecze.

 • cichwoda

  Oceniono 6 razy 4

  "Polska rzeczywistość to wciąż chińskie ziółka, sok z buraka " lub arternatywa czekac 20 lat na operacje...

 • drzejms-buond

  Oceniono 5 razy 3

  Polskie warunki leczenia ZMUSZAJĄ obywateli do leczenia się "na własną rękę"
  Prędzej uznałbym polską onkologie za czary niż naturalne metody leczenia chorób.
  Nie bez powodu reżyser Krauze wyjechał do RPA leczyć się z tego co mu w Warszawie zepsuli...
  CHEMIA i NAŚWIETLANIA to jeden ze sposobów (!) ale czy najlepszy? Dyskutowałbym.
  Próbuje się nam wmówić ze TYLKO NFZ wie jak nalezy leczyć pacjenta.
  50% wyleczalności każdej choroby to WIARA W PACJENTA W TO ŻE TO POMAGA.
  My już NFZtom nie wierzymy od lat. Stąd problem.

 • jerzyt21

  Oceniono 5 razy 3

  W ogromnej większości rak to choroba ludzi starszych. Niestety NFZ nie finansuje leczenia raka u osób powyżej 70-ego roku życia (czasem 75 bo mamy kilka OW NFZ) "z braku pieniędzy", chociaż tłumaczy się to wykrętnie np. osteoporozą . A Ci starsi ludzie najdłużej opłacali składki na ubezpieczenie zdrowotne.

 • 6rolnikzwilkowiecka

  Oceniono 9 razy 3

  "Karmić raka ignorancją! Polska rzeczywistość to wciąż ziółka, algi i sok z buraka"

  To prowda !!!
  Ludzie - trza być nowoczesnym !!! "Bogowie" czekają !!!!
  Optymistycznie oczekiwać na wizytę u onkologa 2 lata spokojnie sprzedając mienie aby ułaskawić tego specjaliste i sowicie wynagrodzić mu skrócenie czasu oczekiwania na operację w szpitalu.
  Ludzie - trza być nowoczesnym !!! "Bogowie" czekają !!!

 • posmakuj

  Oceniono 3 razy 3

  Tylko konsultacji z dietetykiem NFZ nie refunduje. Dietetyk w szpitalu tylko od żywienia zbiorowego. Zgłaszając się do przychodni nie ma szans na konsultacje z dietetykiem. Pytam przy każdej wizycie - NIE MA dietetyka na wizyty

 • Piotr Kowalczyk

  Oceniono 15 razy 3

  Ciekawe, pytałem mojej matki, czy rak też był wszechobecny w zgonach 30-40 lat temu. Odpowiedziała, że nie. Być może nie potrafili wszystkich zdiagnozować, ale bez przesady, nie ma człowieka, który by nie miał kogoś w rodzinie albo nie znał kogoś kto umarł na raka. Zbiera żniwo większe niż jakakolwiek inna choroba. A sposoby dziadków są równie skuteczne, jak te dla bogaczy jak oglądam waszą pierwszą stronę, tylko znacznie tańsze dla wyzyskiwanego społeczeństwa. Tonący brzytwy się chwyta...

 • 3-kuleczka

  Oceniono 4 razy 2

  dawno nie czytałem takich pierdoooł. W szpitalu dieta ustalana indywidualnie? Te pomyje i chleb z margaryna dla kazdego to dieta? A w domu niby jak? Zaprosic na prywatna wizyte pania dietetyczkę? kogo na to stać jak jest tyle innych wydatków wóczas?
  Pacjenci nie sa wycieńczeni i wychudzeni przez raka czy drakońskie diety ale chemie i naświetlania, które to absolutnie zaburzaja gospodarke organizmu i truja cały organizm

 • admcanarisfanclubpoland

  Oceniono 12 razy 2

  Artykul pisany pod lobby lekarskie i farmaceutyczne.
  Nie kazde stadium raka mozna wyleczyc ziolami ale mozna zmienic diete na tyle by wyeliminowac jego rozwoj prawie do minimum.
  Problemem jest to ze lecza sie ziolami ludzie starzy ktorych cialo posiada juz inne wspolistniejace choroby ktore nie kwalifikuja sie do wyleczenia ze wzgledu na ich zbyt wysoki rozwoj.
  Najpierw nalezy oczyscic organizm z pasozytow,pozniej krew i wiazania DNA,zastosowac diete z bialkiem pochodzacym z drobiu ,potas,magnez i suplementy witamin plus sport.Maksymalny wiek pacjenta to 35-45 lat.Takie leczenie z dieta miesiecznie kosztuje tyle co minimalna pensja w polsce wiec nie jest dla ludzi biednych.
  Polecam dla inteligentnych i potrafiacych umiejetnie zastosowac zestaw ziol ktore spozywal slynny chinczyk zielarz (zestaw nie dziala na kazdego i wczesniej trzeba wyleczyc choroby ktore sie posiada)

  en.wikipedia.org/wiki/Li_Ching-Yuen

 • skwierz55

  Oceniono 1 raz 1

  dupku, niewiedza jest w tobie buraku,
  każdy organizm jest inny

 • enedue3

  Oceniono 1 raz 1

  Aktorka P[rzybylska miała super opiękę i zmarła. Póki co przed śmiercią się nie schowasz :)

 • Max Neutrino

  Oceniono 1 raz 1

  Ostatnio ktoś wciska kit, że kolagen wspomaga leczenie. Bożeeee!

  maxxximalizator.blox.pl

 • jedyny_twardziel

  Oceniono 5 razy 1

  Pijmy chińskie ziółka
  I soczek z buraka,
  Bo nauka nie ma
  Sposobu na raka.

 • hansvonkloss

  Oceniono 11 razy 1

  To nie koniecznie ignorancja;to jest alternatywa ktora bardzo czesto jest bardziej skuteczna .Uszczupla za to zyski wielkich koncernow farmaceutycznych a to wtedy jest ignorancja pacjenta.

 • pawel.lewski

  Oceniono 11 razy 1

  Może ten "mundry" autor artykułu pokaże choć jeden skuteczny lek na nowotwory, jak nie to niech ludziom doopy nie zawraca, leczenie dla samego leczenia i wyciągania kasy z budżetu przy okazji robienia statystyki potrzebnej do bzdurnych doktoratów to jedynie przedłużanie agonii i oszukiwanie pacjenta. Lepiej żyć dobrze przez 50 lat niż w bólach i cierpieniu przez 100.

 • kocurimysza

  Oceniono 1 raz 1

  Okropnosc

 • kraskam

  Oceniono 5 razy 1

  ludzie wspierają się naturalnymi metodami ponieważ często chemiczne preparaty powodują spustoszenie w organizmie na wiele lat. Co z tego że raka nie ma skoro wiele lat leczymy skutki chemii lub naświetlania?!Często pacjent słyszy że na tą chwilę nic nie można już zrobić.i jak tu żyć???

 • Nina Kolory

  0

  Gdybym czekała na "pomoc" lub właściwe reakcje lekarzy, dziś już bym nie żyła! Konowały udając mądrych i wiedząc! Opieka nad pacjentami onkologiczny to nieporozumienie!

 • ananda63100

  0

  Już przed 2 wojną św. pr. Gerson leczył terapią sokową nawet nowotwory i to z dużym powodzeniem. Dieta sokowa wraca do łask, bo jest prosta i skuteczna. I tak jak piszą na terapiasokami.pl/rak-leczenie najlepiej zaopatrzyć się w wyciskarkę wolnoobrotową i samemu wyciskać soki. Wówczas będą to soki pełnowartościowe w witaminy i enzymy i co najważniejsze świeże. Tego soki ze sklepu ci nie dadzą. Sok na bazie buraka ma antyrakowe właściwości i dlatego warto pić taki sok. Picie soków można traktować jako uzupełnienie codziennej diety

 • ananda63100

  0

  Na raka i nie tyko polecam pić soki warzywne na bazie buraka. Wg. .terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki burak ma silne działanie antynowotworowe które może skutecznie walczyć z nowotworem. Takie soki z buraka wykorzystywał w leczeniu prof. Gerson który miał duży procent wyleczeń. Też w swojej terapii korzystał z lewatyw na bazie kawy.

 • acc4

  0

  Na dietetyków brak pieniędzy, na księży idą miliony.

 • ananda63100

  0

  Sok z buraka pomaga w walce z rakiem. Takim sokiem m.in. leczył ludzi z nowotworów prof. Gerson i to z dużym powodzeniem. W swojej kuracji korzystał też z lewatywy na bazie kawy. Osobiście piję sok z warzyw wg. porad terapiasokami.pl/dlaczego-warto-pic-soki i jestem zadowolony. Praktycznie nie choruję i mam mnóstwo energii.

 • Antonina Zawadzka

  0

  Jest to cenna, że posiada wiedzę, że to jeden ważną rolę w naszym życiu, bez wiedzy nigdy nie będzie wiedział, co on jest dobry. dołączyć tutaj Preply Chiński prywatnie szczecin

 • bernard82

  Oceniono 8 razy 0

  Prawda jest taka, że ziołolecznictwo jest bardziej skuteczne, Wyleczalnośc raka "klasyczną" medycyną to zaledwie kilka procent chorych. W dodatku czekają oni po rok i dłużej na ZACZĘCIE terapii, więc o czym nieodpowiedzialny matole piszesz ? Wileu ludziom medycyna naturalna pomogła dotrwać do medycznych terapii albo wzmocnić organizm, dla innych to bnył wogóle najlepszy sposób żeby podreperować zdrowie - więc takie tendencyjne artykuły pworwadzają tylko zamieszanie. Piszecie tu takim tonem, jakby cudowne terapie były w zasięgu ręki, zastanówcie się krętacze co robicie próbując obrzydzić ludziom czxasami jedyną deskę ratunku.

 • Anna Gerlich

  0

  przeciez na tym glownie opiera sie ; POMOC LEKARSKA W POLSCE, to jest wlasnie SLAWETNA W EU POLSKA SLUZBA ZDROWIA

 • beba2

  Oceniono 8 razy 0

  Czy to leczenie burakiem czy chemią rokowanie w większości takie samo. Wystarczy popatrzeć na statystyki przeżywalności

 • voiceinthedesert1

  Oceniono 3 razy -1

  Proszę nie ukrywać mojego komentarza przed społeczeństwem!

 • leonleonidas

  Oceniono 13 razy -1

  Amigdalina jest jak najbardziej opcja w walce z rakiem. W artykule, jak mozna byloby sie spodziewac, mowi sie nieprawde.
  Ponizej link na decyzje sadu niemieckiego odnosnie aptekarza ktory produkowal i sprzedawal amigdaline, a ktorego Niemiecka Izba Lekarska scigala. Sad zdecydowal ze amigdalina nie jest, jak to Niemiecka Izba Lekarska i w artykule fachowiec twierdzi, szkodliwa. Sad nie stwierdzil ze jest lekarstwem (nie o to szlo w sprawie).
  www.nebel.cc/OVG_Niedersachsen_AZ_11_LB_350_05.pdf
  W USA przeprowadzono badania nad wplywem amigdaliny na komorki rakowe. Badania celowo oparte zostaly na probkach "nie czystej" amigdaliny. Celowo probki zawieraly cjanek po to by wynik byl negatywny.
  Amigdalina jest pomoca w walce z rakiem.

 • smallwoodek

  Oceniono 2 razy -2

  "Polska rzeczywistość"?
  To niby gdzie indziej jest lepiej? Niestety cały zachodni świat zaczyna odchodzić od logiki na której został zbudowany na rzecz multikulti i "konstruktów społecznych" i przez to ludzie gardłujący za "alternatywną" czy też "holistyczną" "medycyną" mogą na idiotach zarabiać duże pieniądze. Patrz akceptacja homeopatii jako metody leczenia przez NHS w UK.

 • jkal

  Oceniono 2 razy -2

  jaki zond,taka reforma w wykonaniu frontmenki Kopaczowej, machera Grzegorka i łapówkary Sawickiej POlegajaca przede wszystkim na kręceniu lodów!

 • roztoka

  Oceniono 10 razy -2

  Moja znajoma, od 30 lat mieszkająca w USA i od dzieciństwa miała problemy z krwią. Kilka lat temu miała atak białaczki i w stanie krytycznym trafiła na ostry dyżur do szpitala. Zajął sie nią onkolog, znający chińską metodę leczenia białaczki przy pomocy niewielkich dawek ... arszeniku. Zresztą w jej stanie nic innego nie pozostawało. I tym arszenikiem dawkowanym przez 4 tygodnie (?) uratował jej życie. Oczywiście nasi onkolodzy uznali by go znachora.

  Dobrze, że w USA nie zabronili takich praktyk (chociaż tam też miewają niezłego hopla). Bo np. Unia Europejska arbitralnie nakazała zmienić skład PADMY 28 i usunąć ze składu tojad, bo trujący. I PADMA jest już dużo słabsza i mniej skuteczna, ale za to bardziej konwencjonalna i słuszna.

  Ja osobiście gdybym nie daj Boże miał raka, udałbym się do ośrodka dr Ewy Dąbrowskiej w Gołubiu na Kaszubach, gdzie leczy sie specjalna dietą, składającą się z warzyw niskoskrobiowych, soków warzywnych i owocowych oraz wody.

  DIETA WARZYWNO – OWOCOWA
  JAKO METODA PROFILAKTYKI I LECZENIA
  ewadabrowska.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2&Itemid=10&lang=pl

 • zmartax

  Oceniono 2 razy -2

  Lekarze się dziwią że ludzie chcą żyć?każdy łapie się metody która może wesprzeć jego leczenie. Osoby z małych miejscowości bez dostępu do wiedzy i internetu tym bardziej próbują naturalnych metod i szukają alternatywnych rozwiązań, często też nie rozumieją lekarskiego języka. ja również wspieram się naturalnymi metodami i tego się nie wstydzę, mój lekarz nie zabronił mi stosować wspomagająco taksyfoliny, koenzymu Q10 i witaminy C i E.

 • voiceinthedesert1

  Oceniono 5 razy -3

  Nic tak nie leczy raka jak wiara w moc Bożą! Rak jest tajemniczym owocem zła, sprzeniewierzeniem się Bogu, który stworzył człowieka, a wszystkimi antydotami i środkami zapobiegawczymi zawartymi w nim i w Naturze. Bóg tylko tak naprawdę wie, co leczy, więc trzeba Mu ufać!

 • Pies Jadowity

  Oceniono 9 razy -3

  Polacy walczą z rakiem, jak Afrykanie z ebolą.
  Niestety zabobon rządzi, katolicyzm w pełnej krasie.
  Mnie tam powinno wisieć, ale to bydło narzuca innym jak mają żyć!

 • malykazio77

  Oceniono 16 razy -6

  Tylko 2.4 procenta pacjentów dożywa 5 lat od chwili rozpoczęcia chemio czy radioterapii. Takie są statystyki.

 • pkkp

  Oceniono 9 razy -7

  w australii znaleziono substancje z nasion Blushwood tree ktora potrafi zniszczyc raka w 24 godziny, bez sutkow ubocznych.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX