Komentarze (57)
Seks? Nie, dziękuję! Skąd się bierze oziębłość seksualna?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Agnieszka Kolanko

  Oceniono 1 raz -1

  ozieblośc a może wpływ na to maja hormony. poleca post kobiecysekret.blogspot.com/2015/01/wpyw-hormonow-na-libido-kobiece-w-cyklu.html

 • nihilistasl

  Oceniono 3 razy -1

  Wydaje mi się, żę wszystko zależy od libido kobiety... a to jest różne...

  Ze swoją mam problem, uwielbiam seks, a ona go nienawidzi - nie mówi tego wprost, ale ciągłe szukanie powodu do uniknięcia go i raz na miesiąc "odfajkowanie", żeby nie było, że tego nie robimy... Zastanawiam się, czy chcę żyć w takim związku... Tylko, że cała reszta życia nam się świetnie układa. Tylko seksu brak. Niemal zupełnie brak. Czy zawsze musi być "coś za coś"? Czy można jakkolwiek pomóc libido kobiety?

 • Gość: Phi

  Oceniono 9 razy -1

  Każda jednostka ludzka może żyć jak chcę, ale nie jest sama we wszechświecie. Problem z oziębłością to problem w związkach. Bo w wtedy czuje ma być na wierzchu ? Wtedy powody dlaczego są bardzo ważne. Seks to nie sama erotyka, ale bliskość i prokreacja. Szczególnie ten ostatni, para chcę mieć dzieci i ma komplikować życie kosztownymi metodami dla "bezpłodnych". Bo płodny partner nie będzie myślał o przyczynach, bo nie. To jest egoizm i nic więcej.

 • Gość: zosia

  Oceniono 8 razy -2

  a ja mam chłopaka, ale nie chce mi się współżyć, unikam tego jak mogę. nie wiem dlaczego, może dlatego, że już się nim znudziłam i czas poszukać innego.

 • Gość: mg.

  Oceniono 11 razy -3

  Z kobietami jest tak jak napisala dr Wislocka.To sprawa hormonow.I swiety Boze nie pomoze.Nie wszystkie kobiety nadaja sie na kochanki.

 • Gość: golgi

  Oceniono 20 razy -4

  moim zdaniem trzeba wprowadzić coś nowego w związek albo zaprosić drugą Panią do łóżka, ja tak zrobiłem, żona nie chciała, nie wiadomo z jakiego powodu, więc zaprosiłem kobitę z roksy i nagle moja żona odżyła, po pierwsze zazdrość, a po drugie zobaczyła jak może być jej dobrze :)

 • Gość: aprox99

  Oceniono 43 razy -13

  kobiety z natury brzydzą się seksem,robią to tylko żeby mieć dzieci,dla ciekawości i dla świętego spokoju.Spotkałem tylko jedną w moim życiu przed 30 laty która naprawdę lubiła ten sport.Dla nich najważniejsze to ciepło ogniska domowego,żeby nie było problemów i zeby lodówka była pełna .Na pewno można żyć i bez sekse ale z seksem jest lepiej.Kaktus zyje też bez wody tylko jak?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX