Komentarze (51)
Dieta zwierząt domowych - czego nie powinien jeść twój pies?
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Anna Stolarska

  0

  Ale kobieta pieprzy.Miałam psa w latach 70-tych. Co miał jeść , jeśli nie ludzkie jedzenie? Jadł to co my. Najbardziej lubił ziemniaki z sosem i mięsem.Makaro,ryż i kaszy nie lubił. Przez 12 lat nie jadłam mięsa,bo wprowadzono kartki na mięso,a pies musiał zjeść.Debile wymyślają,jakby wiedzieli od zwierząt co lubią.

 • magine22

  Oceniono 4 razy 0

  odmówić sobie czy psu sórowych jajek tylko dlatego że salmonella to głupota-przecież salmonella jest na skorupkach nie w jajku podobno wystarczy jajko wyparzyć i umyć w płynie do naczyń i już można zjadać kogel-mogel

 • czamlej

  Oceniono 10 razy 0

  Surowe jaja i salmonella u psa? Dobry dowcip! Jeśli pies dostaje pożywienie odpowiednie dla gatunku (nie jest zapychany pasza - suchą karmą) to psi żołądek doskonale radzi sobie z salmonellą. Ale oczywiście pani "dietetyczka" zapomniała doczytać, że ph psiego żołądka powinno wynosić 1 i wtedy proces trawienia przebiega zupełnie inaczej. Na gotowych syfiastych karmach ph psiego żołądka wzrasta do 3-4 (nienaturalny poziom) i wtedy rzeczywiście mamy problem. Traktujmy psy jak psy, a nie małych ludzi, dajmy im pokarm taki, jaki dawała im mamusia natura i żadna salmonella nie groźna :)

 • Oceniono 5 razy -1

  Ja karmie psa ludzkim mięsem Chyba mu zasmakowało bo zaczął biegać za ludźmi ,

 • witoldyna

  Oceniono 1 raz -1

  Rozmaryn. Uważajcie na skład karm, często jest stosowany jako środek konserwujący i występuje nawet w najlepszych karmach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX