Uroda i sport - najnowsze artykuły

 • Paznokcie ombre - jakich lakierów użyć? Jak wykonać manicure z efektem ombre?

  Paznokcie ombre - jakich lakierów użyć? Jak wykonać manicure z efektem ombre?

  Paznokcie ombre to trend w dziedzinie malowania paznokci, który utrzymuje się od kilku sezonów i nadal nie wychodzi z mody. Paznokcie ombre można wykonywać przy użyciu świeżych, szalonych, bajecznie kolorowych odcieni, by uzyskać fantastyczny wakacyjny efekt, a można także zrobić stonowany, bardzo elegancki manicure przy użyciu spokojnych kolorów, takich jak beże czy szarości. Jak zrobić paznokcie ombre? Jakich lakierów użyć?

 • Paznokcie żelowe krok po kroku

  Paznokcie żelowe krok po kroku

  Paznokcie żelowe są świetną metodą stylizacji paznokci dla kobiet, których naturalna płytka jest zbyt krucha i łamliwa, by ich właścicielka mogła cieszyć się długimi, zadbanymi paznokciami. Paznokcie żelowe są również alternatywą dla pań, którym brakuje czasu na manicure wykonywany częściej niż co 2-3 tygodnie.

 • Cera naczynkowa - jak pielęgnować cerę naczynkową?
 • Moringa - czym jest i jaki wpływ na zdrowie ma drzewo długowieczności?
 • Gliceryna - jaką wybrać, jak ją stosować

  Gliceryna - jaką wybrać, jak ją stosować

  Gliceryna, nazywana też glicerolem, to trójwodorotlenowy alkohol, który powstaje jako produkt uboczny w procesie produkowania mydła. Ma ona formę gęstej, przezroczystej, bezwonnej cieczy o delikatnie słodkim smaku. Jest wykorzystywana głównie do celów kosmetycznych, ale ma również wiele innych zastosowań. Jakie dokładnie właściwości ma gliceryna, jaką najlepiej wybrać i jak ją stosować?