Najnowsze quizy i psychotesty

 • Wiesz, jak utrzymać dobrą formę? QUIZ

  Wiesz, jak utrzymać dobrą formę? QUIZ

  Prawidłowa dieta, sen, aktywność fizyczna: to najkrótsza recepta na zdrowie i znakomite samopoczucie. A tak konkretnie? Wiesz, że nawet sport czy witaminy można przedawkować? Znasz prawdziwe potrzeby organizmu? Sprawdź!

 • Co ty wiesz o śnie? QUIZ

  Co ty wiesz o śnie? QUIZ

  Większość dorosłych potrzebuje od 7 do 9 godzin snu dziennie. Nawet jedna nieprzespana noc całkowicie zmienia biochemię i reakcje organizmu. Czy wiesz, co się dzieje, gdy zarwiesz noc? Sprawdź, czy znasz odpowiedź na pytania z serwisu webmd.com.

 • Jak podkręcić metabolizm?

  Jak podkręcić metabolizm?

  Niektórzy wciąż jedzą i nie tyją, innym przybywa kilogramów nawet od patrzenia na jedzenie. To kwestia przemiany materii - czy wiesz, jak ją poprawić?

 • Co wiesz o nadwadze i otyłości?

  Co wiesz o nadwadze i otyłości?

  Coraz więcej osób ma problem z nadmierną wagą i zbyt dużą ilością tkanki tłuszczowej. Nadwaga i otyłość to jedno z większych zagrożeń dla naszego zdrowia. Sprawdź, co o nich wiesz.

 • Jak dbać o skórę latem?

  Jak dbać o skórę latem?

  Sezon letni to dla skóry intensywny okres. Sprawdź, czy wiesz, jak się o nią wtedy troszczyć, cieszyć się słońcem i zachować urodę.

 • Czy na pewno wiesz, jak dbać o zdrowie zębów?

  Czy na pewno wiesz, jak dbać o zdrowie zębów?

  Odpowiednie dbanie o higienę jamy ustnej pozwala cieszyć się pięknym, zdrowym uśmiechem. Sprawdź, czy wiesz wiesz, w jaki sposób go osiągnąć czy tylko tak ci się wydaje?

 • Czy wiesz, jaki wpływ na Twoje zachowanie ma nastrój?

  Czy wiesz, jaki wpływ na Twoje zachowanie ma nastrój?

  Nastrój ma zasadniczy wpływ na sposób zachowania. Co go poprawia, a co obniża? Jak dobry i zły humor przekłada się na relacje z innymi i decyzje?

 • Czy umiesz pokonać migrenę?

  Czy umiesz pokonać migrenę?

  Wroga trzeba dobrze poznać, by skutecznie z nim walczyć. Sprawdź swoją wiedzę na temat tej choroby. Jeśli cię dopadnie, warto wiedzieć, co robić.

 • Tajemnice marzeń sennych - sprawdź, czy je znasz

  Tajemnice marzeń sennych - sprawdź, czy je znasz

  Wytwory senne stanowią obiekt zainteresowań badaczy na całym świecie, mimo to wciąż stosunkowo niewiele o nich wiemy. Część sennych sekretów zostało jednak odkrytych. Pytanie tylko, czy ty je poznałeś.

 • Nerki bez tajemnic? Sprawdź, co o nich wiesz

  Nerki bez tajemnic? Sprawdź, co o nich wiesz

  Choć wydają się niepozorne, gdy szwankują, choruje cały organizm, zwłaszcza kości, mięśnie, gruczoły czy mózg. O ich istnieniu zwykle przypominamy sobie dopiero wtedy, gdy solidnie zabolą. To kiepska strategia. Nerki są bardzo cierpliwe, ale do czasu...

 • Rak szyjki macicy wciąż zabija. Co o nim wiesz?

  Rak szyjki macicy wciąż zabija. Co o nim wiesz?

  Dzisiaj znów odbierze życie kilku Polkom. Jest przyczyną rozległych, okaleczających operacji. Na Zachodzie profilaktyka znacznie ograniczyła nie tylko skutki choroby, ale i jej występowanie. U nas się nie udaje. Wiesz, co robić, by nie dać się rakowi? Sprawdź się w quizie.

 • Z troską o oczach. Quiz o wzroku i nie tylko

  Z troską o oczach. Quiz o wzroku i nie tylko

  Wzrok to najważniejszy z naszych zmysłów. Czy wiesz jak powinno się dbać o oczy, by nie sprawiały nam kłopotów?

 • Sprawdź, na jakim etapie jest twój związek

  Sprawdź, na jakim etapie jest twój związek

  Psycholodzy wyodrębnili sześć faz, przez które może przejść związek. Odkryj, w którym miejscu jesteście, co was czeka i o co teraz jest ważne. Uwaga, to tylko psychozabawa, cała prawda o was wymaga z pewnością odpowiedzi na więcej niż kilka pytań.

 • Czy jesteś eko konsumentem: sprawdź, jak robisz zakupy

  Czy jesteś eko konsumentem: sprawdź, jak robisz zakupy

  Jesteś w sklepie spożywczym. Jak się zachowujesz, na co zwracasz uwagę podczas dokonywania wyboru co do zakupu danego produktu? Sprawdź, czy kupujesz zdrowo.

 • Naturalne zastrzyki energii

  Naturalne zastrzyki energii

  Odpowiedni styl życia i naturalne "dopalacze" mogą doładować twoje baterie o wiele bardziej niż sztuczne specyfiki. Sprawdź, czy znasz sposoby, aby zapewnić sobie sprawny intelekt, entuzjazm oraz siły witalne.

 • Umiesz bezpiecznie korzystać ze słońca?

  Umiesz bezpiecznie korzystać ze słońca?

  Żyjemy dzięki Słońcu. Jego promienie chronią przed depresją, wspierają odporność, pomagają budować kości. Zarazem to zdradliwy sprzymierzeniec. Czy na pewno wiesz, co robić, by kąpiele słoneczne wyszły ci na zdrowie?Rozwiąż nasz quiz, a się przekonasz.

 • Zdrowa czy toksyczna miłość - na czym oparty jest twój związek?

  Zdrowa czy toksyczna miłość - na czym oparty jest twój związek?

  Czy twój związek daje ci siłę, wsparcie, jest w nim troska o wspólne dobro, ale też potrzeby każdego z osobna czy może raczej rządzi nim manipulacja, oskarżanie, a prawdziwego szczerego uczucia w nim niewiele? Sprawdź.

 • Co wiesz o grypie?

  Co wiesz o grypie?

  Niezależnie od tego czy się jej boisz, czy ją lekceważysz, nadchodzi. Może skutecznie obrzydzić ci życie na parę tygodni. Sprawdź, czy wiesz wystarczająco dużo, by się przed nią uchronić, a w razie zakażenia skutecznie walczyć z infekcją.

 • Co wiesz o swoim organizmie? Quiz, który powinien rozwiązać już gimnazjalista

  Co wiesz o swoim organizmie? Quiz, który powinien rozwiązać już gimnazjalista

  W 2. klasie gimnazjum uczniowie na lekcjach biologii przerabiają anatomię człowieka. Poniżej pytania, które nie powinny sprawić trudności: o trzustkę, serce, plemniki... Podstawy. Właściwie dziecinnie proste. A jednak... Redakcyjny sprawdzian pokazał, że 8/10 prawidłowych odpowiedzi to już dobry wynik. Jak tobie pójdzie? Sprawdź!

 • Problemy ze skórą: na pewno wiesz, jak postępować?

  Problemy ze skórą: na pewno wiesz, jak postępować?

  Kiedy udać się do dermatologa, a kiedy wystarczy dobry krem? Skąd się biorą kłopoty i czy można je skutecznie zwalczyć? Zimą skóra bywa w gorszym stanie. Sprawdź, czy wiesz, jak o nią dbać.