Ile kosztuje zabieg powiększenia piersi w EUROKLINICE?

Użytkownik

Proszę o cenę wraz z implantami.

 • 1 odpowiedzi

Odpowiedzi

  • Jeden z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastycznych w Polsce. Właściciel NZOZ EUROKLINIKA w Katowicach.

  Dzień dobry,

  Dziękuję bardzo serdecznie za okazane naszej klinice zaufanie i zainteresowanie. Każda operacja wiąże się ze szczegółowym badaniem pacjenta i indywidualnym przeprowadzeniem wywiadu lekarskiego.

  Całkowity koszt wykonania operacji powiększenia biustu (wraz z implantami - w EUROKLINICE stosujemy wkładki firmy MENTOR) wynosi 13-15 tys. zł. Ceny zabiegów podawane są w widełkach ze względu na indywidualne przypadki poszczególnych pacjentek.

  Zachęcam do telefonicznego umówienia terminu konsultacji. Staramy się optymalizować daty wykonywania zabiegów pod kątem indywidualnych potrzeb pacjentów i bieżących możliwości operacyjnych. Oczekiwanie na operację od momentu pierwszej konsultacji nie powinno przekroczyć kilku tygodni. Prosimy o kontakt w celu rezerwacji dokładnego terminu i sprecyzowania odpowiedniej dla obu stron daty spotkania - tel. (+48) 32 252 40 40. Koszt konsultacji wynosi 120 zł.

  Standardowo w EUROKLINICE przeprowadzane są dwie konsultacje pierwsza, podczas której ustali Pani wszelkie aspekty dotyczące przeprowadzenia zabiegu, zostanie Pani również poinformowana w jaki sposób przygotować się do niego i jak długo będzie trwał okres rekonwalescencji. Druga - w dniu zabiegu. W zależności od typu operacji lekarz poda Pani czas jaki należy zarezerwować aby dojść do sprawności pozwalającej na bezpieczne opuszczenie kliniki po przeprowadzonej operacji. Jeżeli jest Pani zdecydowana na realizację zabiegu w EUROKLINICE, a dojazd na konsultację mógłby być utrudniony ze względu na aktualne miejsce Pani zamieszkania (odległość), wtedy istnieje także możliwość aby pierwsza konsultacja odbyła się w okresie zaplanowanego wspólnie z Panem doktorem terminu wykonania operacji.

  Podstawowe badania jakie należy wykonać w przypadku operacji to:

  1. Morfologia
  2. Układ i czas krzepnięcia krwi
  3. Antygen HBS i poziom przeciwciał HBS
  4. Morfologia z rozmazem
  5. Ogólne badanie moczu

  W/w badania można zrealizować w naszej klinice. Należy posiadać udokumentowaną informację co do własnej grupy krwi. Proszę mieć na uwadze fakt, że badania MUSZĄ być aktualne (max.2 tyg. od wykonania), a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie - lekarz prowadzący może zlecić dodatkowe badania związane z przeprowadzanym zabiegiem.

  Dodatkowe informacje jak postępować w przypadku powzięcia decyzji o realizacji zabiegu w naszej klinice znajdzie Pani na naszej stronie internetowej: http://www.euroklinika.com.pl/kontakt/przydatne-informacje-dla-naszych-pacjentow/

  Operacja biustu jest poważnym zabiegiem chirurgicznym, przy wyborze kliniki przeprowadzającej operację sugerujemy kierować się renomą placówki, doświadczeniem lekarzy operujących oraz właściwym zapleczem sanitarno-medycznym.

  Pozdrawiam i zapraszam,
  jw

  Czy ta odpowiedź była pomocna? Tak9

Na wasze pytania odpowiadają

 • Beata Melaniuk

  Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta poznawczo - behawioralny. Mam doświadczenie w diagnozie dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, trudnościami wychowawczymi.

 • Maria Kłym

  Psycholog. Prowadzę treningi umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży. Naukowo zajmuję się kształtowaniem tożsamości w okresie wczesnego dorastania.

 • Iwona Gnach-Olejniczak

  Stomatolog z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w implantologii i ortodoncji nieekstrakcyjnej. Opatentowała w Polsce metodę Dental Face Liftingu. Założycielka UNIDENT UNION Dental Spa.

 • Łukasz Fus

  Lekarz - absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie rezydent w Zakładzie i Katedrze Patomorfologii oraz doktorant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 • Magdalena Zemlak

  Lekarz rezydent chorób wewnętrznych oraz doktorant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 • Marek Wolski

  Lekarz rezydent w oddziale Chirurgii i Urologii Klinicznego Szpitala Dziecięcego w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 24.

 • Angelika Sobota

  Lekarz rezydent ginekologii i położnictwa w Klinice Perinatologii i Położnictwa ze Szkołą Rodzenia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku

 • Joanna Giza

  Dietetyk ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka,specjalizację Dietetyka,Poradnictwo Dietetyczne w IŻŻ. Prowadzi pacjentów szpitalnych z różnymi schorzeniami. Autorka warsztatów żywieniowych.

 • dietetyk Patrycja Sankowska

  Dietetyk, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Prowadzi poradnictwo żywieniowe. Autorka bloga diet-coaching.xaa.pl

 • Krystyna Zeńczak-Praga

  Magister fizjoterapii, dietetyk. Absolwentka AWF Poznań. Prowadzi własny gabinet w oraz pracuje na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

 • Jerzy Wilgus

  Jeden z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastycznych w Polsce. Właściciel NZOZ EUROKLINIKA w Katowicach.

 • Anna Grabek-Dąbrowska

  Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.

 • Bronisław Hońca

  Psychoterapeuta integratywny, terapeuta uzależnień. Prowadzi psychoterapię indywidualną, par oraz psychoterapię grupową.

 • Magda Korulczyk

  Logopeda, Pedagog specjalny, Specjalista w Centrum Psychoterapii Ben-Med

 • Joanna Krawczyk

  Neuroterapeuta. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z zespołem Aspergera, wysoko funkcjonującym autyzmem i upośledzeniem umysłowym.

 • stradam