Jerzy Wilgus

0 pytanie, 16 odpowiedzi

Jeden z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastycznych w Polsce. Właściciel NZOZ EUROKLINIKA w Katowicach.

Jestem ekspertem:

www.euroklinika.com.pl Zadaj pytanie

Ostatnia aktywnoœść

 • Dzień dobry, Prosimy o przesłanie zdjęć brodawek na adres klinika@euroklinika.com.pl Postaramy się Pani pomóc.

  na pytanie Brodawki na twarzy - jak się ich pozbyć?
 • Dzień dobry, Prosimy o przesłanie zdjęć brodawek na adres klinika@euroklinika.com.pl Postaramy się Pani pomóc.

  na pytanie Brodawki na twarzy - jak się ich pozbyć?
 • Proszę pilnie zwrócić się do placówki medycznej, która przeprowadzała zabieg.

  na pytanie Powiększenie piersi a bolące ropniaki
 • Dzień dobry, Sposobów na poprawienie wyglądu skóry, usunięcie zmarszczek i kurzych łapek jest wiele. Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej EUROKLINIKI - znajdzie tam Pani informacje dotyczące zabiegów z zakresy medycyny estetycznej i kosmetologii: http://www.euroklinika.com.pl/medycyna-estetyczna/ lub w katalogu: http://www.euroklinika.com.pl/wp-content/uploads/2012/05/folder.pdf Polecam Pani również kontakt z naszą kosmetolog, panią Anną Krolewitz, która pomoże Pani dobrać najlepszy dla Pani zabieg. Tel. 601750079. Pozdrawiam, jw

  na pytanie Zmarszczki na czole, kąciki ust i tzw. kurze łapki
 • Dzień dobry, Przy tego typu złamaniach zawsze niezbędna jest dokładna analiza wyników tomografii. Opisane przez Pana nieleczone złamanie nosa może mieć bardzo różnorodne negatywne konsekwencje m.in.; utrata węchu, przewlekły stan zapalny zatok, a nawet wyciek płynu mózgowego. Lekarz analizujący wyniki zrealizowanych badań tomograficznych powinien przedstawić Panu plan dalszego postępowania. Interwencja chirurga plastycznego jest zazwyczaj ostatnim elementem w procesie leczenia.

  na pytanie Skutki nieleczonego zlamania podstawy nosa wieloprzemieszczeniowego
 • Wykonanie każdego zabiegu z zakresu medycyny estetycznej wiąże się ze szczegółową konsultacją oraz indywidualną rozmową z kosmetyczką lub lekarzem.Zachęcamy do telefonicznego umówienia konsultacji w naszej klinice, którą przeprowadzi z Panią nasz kosmetolog - pani Anna Krolewitz. W celu sprecyzowania odpowiedniej dla obu stron daty spotkania prosimy o kontakt telefoniczny z naszą recepcją - tel. (+48) 32 252 40 40 lub bezpośredni kontakt z panią Anną, która odpowie również na pytania dotyczące efektów zastosowania preparatu o którym Pani wspomina lub zaproponuje alternatywne rozwiązania.Telefon - 601750079.

  na pytanie Nieestetyczna broda przy domykaniu ust
 • Dzień dobry, Szacunkowy koszt wykonania zabiegu plastyki powiek górnych wynosi 3-3,5 tys. zł. Technika operacyjna dobierana jest do indywidualnych potrzeb pacjenta. Zabieg jest bezpieczny, choć jak kazda operacja nosi ze sobą zawsze ryzyka powikłań. Pozdrawiam, i zapraszam do EUROKLINIKI :) jw NZOZ EUROKLINIKA ul. Stolarska 17 40-767 Katowice-Ligota tel. 32 252 40 40 e-mail: press@euroklinika.com.pl www.euroklinika.com.pl Dołącz do nas na Facebook'u! Opinie, porady, komentarze, najnowsze trendy w medycynie plastycznej --> http://www.facebook.com/EUROKLINIKA

  na pytanie Opadająca powieka
 • Dzień dobry, Dziękuję bardzo serdecznie za okazane naszej klinice zaufanie i zainteresowanie. Każda operacja wiąże się ze szczegółowym badaniem pacjenta i indywidualnym przeprowadzeniem wywiadu lekarskiego. Całkowity koszt wykonania operacji powiększenia biustu (wraz z implantami - w EUROKLINICE stosujemy wkładki firmy MENTOR) wynosi 13-15 tys. zł. Ceny zabiegów podawane są w widełkach ze względu na indywidualne przypadki poszczególnych pacjentek. Zachęcam do telefonicznego umówienia terminu konsultacji. Staramy się optymalizować daty wykonywania zabiegów pod kątem indywidualnych potrzeb pacjentów i bieżących możliwości operacyjnych. Oczekiwanie na operację od momentu pierwszej konsultacji nie powinno przekroczyć kilku tygodni. Prosimy o kontakt w celu rezerwacji dokładnego terminu i sprecyzowania odpowiedniej dla obu stron daty spotkania - tel. (+48) 32 252 40 40. Koszt konsultacji wynosi 120 zł. Standardowo w EUROKLINICE przeprowadzane są dwie konsultacje pierwsza, podczas której ustali Pani wszelkie aspekty dotyczące przeprowadzenia zabiegu, zostanie Pani również poinformowana w jaki sposób przygotować się do niego i jak długo będzie trwał okres rekonwalescencji. Druga - w dniu zabiegu. W zależności od typu operacji lekarz poda Pani czas jaki należy zarezerwować aby dojść do sprawności pozwalającej na bezpieczne opuszczenie kliniki po przeprowadzonej operacji. Jeżeli jest Pani zdecydowana na realizację zabiegu w EUROKLINICE, a dojazd na konsultację mógłby być utrudniony ze względu na aktualne miejsce Pani zamieszkania (odległość), wtedy istnieje także możliwość aby pierwsza konsultacja odbyła się w okresie zaplanowanego wspólnie z Panem doktorem terminu wykonania operacji. Podstawowe badania jakie należy wykonać w przypadku operacji to: 1. Morfologia 2. Układ i czas krzepnięcia krwi 3. Antygen HBS i poziom przeciwciał HBS 4. Morfologia z rozmazem 5. Ogólne badanie moczu W/w badania można zrealizować w naszej klinice. Należy posiadać udokumentowaną informację co do własnej grupy krwi. Proszę mieć na uwadze fakt, że badania MUSZĄ być aktualne (max.2 tyg. od wykonania), a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie - lekarz prowadzący może zlecić dodatkowe badania związane z przeprowadzanym zabiegiem. Dodatkowe informacje jak postępować w przypadku powzięcia decyzji o realizacji zabiegu w naszej klinice znajdzie Pani na naszej stronie internetowej: http://www.euroklinika.com.pl/kontakt/przydatne-informacje-dla-naszych-pacjentow/ Operacja biustu jest poważnym zabiegiem chirurgicznym, przy wyborze kliniki przeprowadzającej operację sugerujemy kierować się renomą placówki, doświadczeniem lekarzy operujących oraz właściwym zapleczem sanitarno-medycznym. Pozdrawiam i zapraszam, jw

  na pytanie Ile kosztuje zabieg powiększenia piersi w EUROKLINICE?
 • Łuszczyca występująca na głowie stanowi przeciwwskazanie do przeszczepu włosów. Gojenie przeszczepu włosów trwa zazwyczaj 3 tygodnie.

  na pytanie Przeszczep włosów, a łuszczyca
 • Po operacji plastycznej brzucha można rodzic dzieci. Skóra jest elastyczna, dostosuje się do kształtu i wielkości macicy ciężarnej ale mogą wystąpić rozstępy, aby im zapobiegać należy stosować specjalne kremy i maści.

  na pytanie Ciąża po plastyce brzucha

Na wasze pytania odpowiadają

 • Beata Melaniuk

  Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta poznawczo - behawioralny. Mam doświadczenie w diagnozie dzieci z autyzmem, zespołem Aspergera, ADHD, trudnościami wychowawczymi.

 • Maria Kłym

  Psycholog. Prowadzę treningi umiejętności społecznych dla dzieci i młodzieży. Naukowo zajmuję się kształtowaniem tożsamości w okresie wczesnego dorastania.

 • Iwona Gnach-Olejniczak

  Stomatolog z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w implantologii i ortodoncji nieekstrakcyjnej. Opatentowała w Polsce metodę Dental Face Liftingu. Założycielka UNIDENT UNION Dental Spa.

 • Łukasz Fus

  Lekarz - absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie rezydent w Zakładzie i Katedrze Patomorfologii oraz doktorant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 • Magdalena Zemlak

  Lekarz rezydent chorób wewnętrznych oraz doktorant Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

 • Marek Wolski

  Lekarz rezydent w oddziale Chirurgii i Urologii Klinicznego Szpitala Dziecięcego w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 24.

 • Angelika Sobota

  Lekarz rezydent ginekologii i położnictwa w Klinice Perinatologii i Położnictwa ze Szkołą Rodzenia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku

 • Joanna Giza

  Dietetyk ukończyła Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka,specjalizację Dietetyka,Poradnictwo Dietetyczne w IŻŻ. Prowadzi pacjentów szpitalnych z różnymi schorzeniami. Autorka warsztatów żywieniowych.

 • dietetyk Patrycja Sankowska

  Dietetyk, absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Prowadzi poradnictwo żywieniowe. Autorka bloga diet-coaching.xaa.pl

 • Krystyna Zeńczak-Praga

  Magister fizjoterapii, dietetyk. Absolwentka AWF Poznań. Prowadzi własny gabinet w oraz pracuje na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

 • Jerzy Wilgus

  Jeden z najbardziej znanych i cenionych chirurgów plastycznych w Polsce. Właściciel NZOZ EUROKLINIKA w Katowicach.

 • Anna Grabek-Dąbrowska

  Psycholog dziecięcy, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny.

 • Bronisław Hońca

  Psychoterapeuta integratywny, terapeuta uzależnień. Prowadzi psychoterapię indywidualną, par oraz psychoterapię grupową.

 • Magda Korulczyk

  Logopeda, Pedagog specjalny, Specjalista w Centrum Psychoterapii Ben-Med

 • Joanna Krawczyk

  Neuroterapeuta. Od kilkunastu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą z zespołem Aspergera, wysoko funkcjonującym autyzmem i upośledzeniem umysłowym.

 • stradam