Pozycja seksualna: zmodyfikowana kowbojka tyłem

Pozycje seksualne: zmodyfikowana kowbojka tyłem

Pozycje seksualne: zmodyfikowana kowbojka tyłem (Michał Rudowski)

Głęboka penetracja dla niej. Fantastyczne widoki dla niego. Pozycja seksualna zmodyfikowana kowbojka (tyłem) to spora szansa na wyjątkowe doznania dla obojga kochanków.

Nie dość, że na jeźdźca, to jeszcze tyłem. Ta pozycja seksualna to dobry pomysł, gdy chcecie spróbować czegoś niebanalnego. Mężczyzna nie napracuje się raczej, a ma widoki cenione przez wielu panów. Kobieta ma decydujący wpływ na przebiegu stosunku, więc pozycja zadowoli także dominujące panie.

Dołącz do Zdrowia na Facebooku!

Pozycja seksualna kowbojka tyłem: o co chodzi?

Mężczyzna leży, najlepiej na niezawodnym podłożu (wygodne duże łóżko lub podłoga), a kobieta go dosiada, jak do pozycji na jeźdźca, ale tyłem.

Kochanka dla wygody i rozluźnienia mięśni dolnego odcinka kręgosłupa, powinna zgiąć nogi w kolanach i siedzieć szeroko, a zarazem stabilnie. Gdy jednak chce wzmocnić/zmienić doznania, nogi może zsunąć, ułożyć na nogach partnera, etc.

Warto wiedzieć o tej pozycji

Kobieta nie tylko decyduje o tempie i głębokości penetracji, ale, gdy siedzi stabilnie, może dodatkowo wzmocnić doznania, pieszcząc łechtaczkę.

Pozycja przyjazna dla kręgosłupa, zwłaszcza mężczyzny. W przypadku zdiagnozowanych problemów, można plecom zapewnić dodatkowe wsparcie, wzmacniając górny odcinek kręgosłupa poduszką. Oczywiście, decyzję o wznowieniu aktywności seksualnej np. po urazie trzeba skonsultować ze specjalistą.

Jeśli nie jesteście wyjątkowo sprawni, zapomnijcie o tej pozycji na skraju łóżka, gdy trzeba szukać równowagi i stabilizacji.

Zobacz także:

Spodobała się wam ta pozycja, a jesteście dość wysportowani? Wypróbujcie nożyce tyłem

Lubicie jednak kochać się na skraju łóżka? Tu przyjemna pozycja, w której leży ona, a on...

9 pozycji seksualnych, których nie lubią kobiety

Kobiecy wytrysk to nie miejska legenda. Możliwe, że doświadcza go większość kobiet

Co wiesz o seksie? Komplet punktów obowiązkowy
1/11U kogo orgazm trwa dłużej: u kobiet czy u mężczyzn?
Zobacz także
  • Bliskość, odpowiednie tarcie, możliwość przejęcia kontroli lub pożądana uległość: to główne cechy pozycji, które lubią kobiety 7 pozycji seksualnych, które LUBIĄ kobiety. Jej przyjemność na pierwszym miejscu
  • Znacie te pozycje? Próbowaliście? Jeśli nie, zawsze warto. Na co dzień niemal każda para ma kilka wariantów, do których wraca najchętniej. Odmiana działa jednak ożywczo Motyl, sfinks, ośmiornica. Pozycje seksualne, które ożywią sypialnię na wiosnę
  • Właściwie nie ma pozycji, ktorej senior nie może spróbować. Powodzenie zależy od tego,  jaki prowadził tryb życia i w jakiej jest obecnie formie Serce już nie sługa, w biodrze łupie, ale ciągle się chce... Pozycje seksualne dla seniorów
Skomentuj:
Pozycja seksualna: zmodyfikowana kowbojka tyłem
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o On i Ona: