Pozycja seksualna: taczka (taczki)

Pozycja seksualna - taczka

Pozycja seksualna - taczka (grafika Michał Rudowski)

Ta pozycja seksualna przypomina zawody dla przedszkolaków, ale tak naprawdę taczka jest dobra dla cyrkowców. Wymaga siły, sprawności, elastyczności i kobiety jej nie lubią.

Poziom trudności bardzo wysoki, jego przyjemność umiarkowana, jej niemal żadna. Warto?

Dołącz do Zdrowia na Facebooku!

Pozycja seksualna: taczka - o co chodzi?

Kobieta kładzie się na brzuchu. Partner chwyta ją za uda i podnosi do góry, ona zaś unosi tułów i opiera jego ciężar na wyprostowanych rękach. Penetracja w tej pozycji może być bardzo głęboka. Jeśli, oczywiście, uda się wam wszystko "poukładać", bo to zdaniem wielu kochanków już rodzaj gimnastyki seksualnej.

Warto wiedzieć o tej pozycji

 

Mimo że pozycja nie wymaga specjalnej techniki, obie strony muszą mieć dość siły, by utrzymać równowagę. Jeśli jest to dla kobiety zbyt niewygodne, może podeprzeć tułów na przedramionach - wtedy ciężar ciała przesuwa się na klatkę piersiową, a nie na dłonie, co jest mniej męczące i umożliwia dłuższą, intensywniejszą i mniej wyczerpującą penetrację.

Zazwyczaj pozycja nie jest lubiana przez kobiety. Są tak rozproszone samą pozycją, że trudno czerpać przyjemność z niewątpliwej potencjalnej zalety pozycji: głębokiej penetracji.

Pozycja taczka jest trudna i niewygodna, ale ma wersje bardziej przyjazne. Można się niestandardowo połączyć, ale na leżąco (patrz: zmodyfikowane taczki).  Taczką nazywany jest też pewien wariant pozycji misjonarskiej.

Zobacz także:

Pozycje optymalne, gdy masz ochotę na szybki numerek

Pozycje seksualne, które pomogą opóźnić wytrysk

Pozycje seksualne dla początkujących

Penis odbiera ci pewność siebie? Poznaj 6 zasad, które mogą zmienić twoje życie seksualne (+16)

12 faktów o polskim seksie, które musisz znać
1/12Wśród Polaków, w której grupie wiekowej seks odgrywa największą rolę w życiu?
Zobacz także
  • Bliskość, odpowiednie tarcie, możliwość przejęcia kontroli lub pożądana uległość: to główne cechy pozycji, które lubią kobiety 7 pozycji seksualnych, które LUBIĄ kobiety. Jej przyjemność na pierwszym miejscu
  • Właściwie nie ma pozycji, ktorej senior nie może spróbować. Powodzenie zależy od tego,  jaki prowadził tryb życia i w jakiej jest obecnie formie Serce już nie sługa, w biodrze łupie, ale ciągle się chce... Pozycje seksualne dla seniorów
  • Osoby ze sporą nadwagą, a nawet otyłością, w zasadzie mogą próbować wszelkich pozycji. Te proponowane przez nas są dla nich wygodne Niby kochanego ciała nigdy za dużo, ale... Pozycje seksualne dla par o sporej różnicy wagi
Skomentuj:
Pozycja seksualna: taczka (taczki)
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o On i Ona: