Pozycja seksualna misjonarska, wariant z uniesionymi nogami

Pozycja misjonarska: wariant z uniesionymi nogami

Pozycja misjonarska: wariant z uniesionymi nogami (Michał Rudowski)

Pozycja łatwa, dość wygodna i na równi satysfakcjonująca dla partnerów: misjonarska z uniesionymi nogami to dobry pomysł na urozmaicenie. Zwłaszcza, gdy kochanka jest "większa" od partnera.

Wiadomo, że pozycja seksualna misjonarska, nawet ta klasyczna, niewiele ma wspólnego z działalnością misjonarzy. Swoją nazwę zawdzięcza błędnym tłumaczeniom antropologów, w tym słynnego Bronisława Malinowskiego. W praktyce okazuje się całkiem satysfakcjonująca dla kochanków. Szczególnie wtedy, gdy zdecydujecie się wypróbować także bardziej wyszukane wariacje na jej temat.

Dołącz do Zdrowia na Facebooku!

Pozycja seksualna misjonarska, wariant z uniesionymi nogami: jak to wygląda

Obie nogi partnerki powinny trafić na ramię partnera (bez przenoszenia ciężaru, a po uniesieniu pośladków). Pozycja sprawdza się szczególnie wtedy, gdy brzuch jest naprawdę spory i powoduje dyskomfort, warto spróbować takiej wersji.

Zobacz na przykład nożyce, wariant pozycji klasycznej

Warto wiedzieć o pozycji

Gdy kochanka umieści nogi na ramieniu partnera, dostęp do jej narządów płciowych powinien być łatwiejszy, a zarazem wrażania seksualne obojga intensywne.

Mężczyzna może dłońmi pieścić ciało kobiety, ona dotykać swojej łechtaczki i ciała partnera.

W tej pozycji zwykle oboje bez trudu osiągniecie orgazm.

Zobacz także:

Pozycje seksualne dla par o sporej różnicy wagi

Najlepsze pozycje, gdy macie ochotę na szybki numerek

Pozycje seksualne, których nie lubią kobiety

ABC nadwagi i otyłości

Anatomia człowieka: łechtaczka

Fantazje erotyczne mężczyzn, podglądactwo i brak orgazmu, czyli kolejny quiz o seksie
1/10Z punktu widzenia biologii o przedwczesnym wytrysku mówimy dopiero wtedy, gdy penetracja (od wejścia do pochwy po wytrysk) trwa:
Zobacz także
  • Kobieca kontrola sytuacji, ograniczona głębokość penetracji, a zarazem stymulacja miejsc kluczowych dla przyjemności: strach przed dużym penisem można pokonać z przyjemnością Najlepsze pozycje seksualne, gdy penis wydaje się ZA DUŻY
  • Bliskość, odpowiednie tarcie, możliwość przejęcia kontroli lub pożądana uległość: to główne cechy pozycji, które lubią kobiety 7 pozycji seksualnych, które LUBIĄ kobiety. Jej przyjemność na pierwszym miejscu
  • Właściwie nie ma pozycji, ktorej senior nie może spróbować. Powodzenie zależy od tego,  jaki prowadził tryb życia i w jakiej jest obecnie formie Serce już nie sługa, w biodrze łupie, ale ciągle się chce... Pozycje seksualne dla seniorów
Skomentuj:
Pozycja seksualna misjonarska, wariant z uniesionymi nogami
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o On i Ona: