Komentarze (101)
"Leczenie zawału" specjalną szpatułką i specyfik "na każde zapalenie" - dr Michał Domaszewski o zagrożeniach w internecie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • info0

  Oceniono 5 razy -5

  Panie "lekarz" (specjalnie w cudzysłowiu). Jesteś Pan takim samym lekarzem jak każdy inny, przypisujący piguły na wszelkie choróbska. Nie tędy droga.
  Dlatego coraz bardziej popularna staje się w Polsce chiropraktyka czy medycyna naturalna... Która jest dużo zdrowsza i czasami, efekty są dużo lepsze niż przy faszerowaniu się lekami dzień, noc.
  Ot kuriozum, że i tabsy i medycyna naturalna, polegają na działaniu ziół (w lekach uzdatnianych chemicznie).
  Do tego wszyscy zapomnieli o elementarym elemencie w naturze, czyli EWOLUCJI. Wszelkie choroby, które nas zabijają, mają CEL, który przez człowieka jest sztucznie hamowany. Otóż ewolucja i tylko to, powoduje zmiany w naszym DNA uodparniając nas na choroby w przyszłości. Chcemy żyć dłużej, jesteśmy inteligentni niby, ale nadal żyjemy krócej niż krokodyle/aligatory czy zółwie (ciekawostka: aligatory nigdy nie zachorują na raka, bo ich system obronny to uniemożliwia wytwarzając anty-ciała).
  EWOLUCJA to droga postępu... Niestety zajmie to miliony lat, zanim ludzkość to pojmie (a wtedy to cholera wie czy homo-sapiens w ogóle przeżyje) :/.

 • szejski

  Oceniono 11 razy -5

  Skoro dementują, to coś w tym musi być.

 • e50504

  Oceniono 6 razy -6

  Ja bym za takie porady kasował 150zł/h, ale co kto lubi :D

 • pierwsze_all

  Oceniono 18 razy -8

  >>>Nie dostaję żadnych pieniędzy od firm farmaceutycznych, nie jestem agentem WHO i nie stoi za mną agentura BIG PHARMA.
  I jednocześnie w notce pod artykułem:
  >>>Na co dzień pracuje w Poradniach Medycyny Rodzinnej. Zajmuje się też badaniami klinicznymi leków.
  Coś mi tu nie pasuje: brak pieniędzy od firm farmaceutycznych i badania kliniczne leków - za darmo pan to robi? Ach, rozumiem, to naprawdę wielka różnica płacenie "za badania" a płacenie "za promocję" tudzież "bycie agentem"? Naprawdę ktoś wykształcony łapie się na takie chwyty i nie widzi, że "badania" zlecone przez producenta to jest tylko elegancka nazwa na prowizję od sprzedaży danych produktów?
  Co nie znaczy, że pan nie ma racji. Internet jest gigantycznym śmietnikiem w absolutnie wszystkich dziedzinach, tylko że w kwestiach medycznych to naprawdę może komuś zaszkodzić, ale w sumie - tak wyewoluowała selekcja naturalna...

 • gangut

  Oceniono 11 razy -9

  Pan doktor powinien porozmawiać ze światowej sławy polską reżyserką, panią Holland, która wytłumaczyłaby mu że znachorzy to dobrzy ludzie tylko mają złą prasę na skutek prześladowań za czasw komunizmu.

 • justas32

  Oceniono 18 razy -10

  Widziałem jak badał w butelce od mleka mocz całej rodziny z dodatkiem oleju silnikowego. Jako lekarz mnie nie przekonuje ... :-)

 • skaut001

  Oceniono 20 razy -12

  Ale, że co po każdą porad mam si umawiac z lekarzem bo internet klamie? Naiwniacy byli sa i beda. Wiedze od chlamu nalezy odsiewac - logika i inteligencja.

 • jb56

  Oceniono 24 razy -14

  Dr Michał też opowiada bzdury aby zdyskredytować doktora ‘Google’. Ów pan z internetu wcale nie mówił o leczeniu zawału przez pocieranie pod nosem, chodziło tu o przywrócenie akcji serca zanim pojawi się pogotowie, czyli ratować życie, ale panu Michałowi nie chce się nawet zbadać co to za metoda i czy może faktycznie to działa, no i nie o pocieranie tu chodzi.

 • tojestbardzoproste

  Oceniono 45 razy -23

  A może lekarze staną się mniej pazerni i wtedy ludzie nie będą zmuszeni szukać ratunku w internecie??
  Pokaż lekarzu co masz w garażu.
  Tylko tyle i aż tyle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX