Komentarze (43)
Fałszywe leki w polskich aptekach. Ludzie nieświadomie je kupują, a urzędy nic z tym nie robią
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 123szklarnia

  Oceniono 1 raz 1

  Czym się różni koncern farmaceutyczny od mafii?Ma więcej pieniędzy.Metody działania są te same.Dobrem pacjenta nikt się nie przejmuje.Ani lekarze, ani farmaceuci.Pacjent to dojna krowa.Ma umierać powoli, ale nie być wyleczony, aby dawał jak najwięcej kasy.

 • dublet

  Oceniono 1 raz 1

  Rząd i Partia same się wyleczą, bo im się należy. Polacy mogą zdychać! W 2017 śmiertelność wśród Polaków wzrosła o 8%. O to im chodzi, żebyśmy pozdychali!

 • num10

  Oceniono 1 raz 1

  pisowskie czasy, złodzieje i oszuści mają raj

 • klm747

  Oceniono 5 razy 1

  kupa bredni... choćby to o znaczku...
  największa apteka internetowa w Polsce - DOZ, wcale nie ma czegoś takiego na stronie...

 • kuragari

  Oceniono 5 razy 1

  Tak, a kury latają w kosmosie. Do rzeczy. W artykule nie ma żadnych konretów potwierdzających teze. Jest to nie rzetelny artykuł. Równie dobrze możecie pisać że kury zdominowały kosmos i nikt z tym nic nie robi, a to główna przyczyna wypadków samolotowych przez które w zaledwie ostatnich dwóch latach zgineło 320tys. pasażerów.
  No ku***. To nic innego niż manipulacja ludźmi czytającymi tylko nagłówki, tymi którzy wierzą w rzetelność prasy i tymi, którzy łykają wszystko jak pelikany, bo są starszej daty i nabierają się na fake newsy. A ludzie myślący już nigdy nie klikną na artykół z waszej strony.

 • karolkas.85

  0

  Nie dajcie się nabrać i przed zakupami sprawdźcie czy apteka internetowa ma swój odpowiednik stacjonarny - jest to wymóg! i-apteka.pI Ja zawsze dzwonię najpierw, wypytuje, sprawdzam.... Jak znaleźć dobrą aptekę to wbrew pozorom nic trudnego. Powinno Was zastanowić jeśli w asortymencie apteki jest jeden, dwa cudowne leki, których nie ma nigdzie indziej - wtedy to na pewno fałszywka do nabijania kabzy!

 • hefajstos1

  0

  Państwo rzadzone przez PiS działa trylko w teorii pislamskiej.

 • dr_bloger

  0

  Jakim sposobem podrabiane leki trafiają do normalnych aptek??

 • benzyl

  0

  To"fake news", apteki zaopatrują się WYŁĄCZNIE w hurtowniach, i nie sprzedają fałszywych, lub podrobionych leków. Chyba że ktoś sam kupuje leki przez internet lub na czarnym rynku, co jest nie legalne.

 • cyniczny.komentator

  Oceniono 2 razy 0

  Skoro Zachód sam siebie wykastrował, to co się temu dziwić? Za fałszowanie leków powinna być jedna kara - śmierć. Każdy fałszerz leków wie, że przez niego ktoś może umrzeć. Godzi się na to. Czyli czapa.

 • Romek Cyfra

  Oceniono 8 razy -2

  Proszę o chociaż 1 ( słownie : jeden ) przykład sprzedaży sfałszowanego leku przez aptekę w Polsce. Wszystko przechodzi elektronicznie, dokumenty to książki przy każdym produkcie, producencie itd. To jest artykuł napisany przez ignoranta, albo na zamówienie producenta tzw. oryginalnych leków.

 • dymekiwybieralski

  Oceniono 19 razy -11

  Może by znowu sieci aptek sypnęły kasą na czerską żeby walić w pisowską ustawę apteka dla aptekarza ? Czy to już daremny trud teraz jak ustawa przeszła ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX