5 najpopularniejszych typów brzuchów: jaki masz ty i o czym to świadczy?

30.05.2017 18:44
Rodzaj skóry, geny: wszystko może mieć spory wpływ na wygląd twojego brzucha. Jednak zdaniem wielu specjalistów kluczowy jest styl życia

Rodzaj skóry, geny: wszystko może mieć spory wpływ na wygląd twojego brzucha. Jednak zdaniem wielu specjalistów kluczowy jest styl życia Arkadiusz Gadaliński

Na kształt brzucha wpływają nie tylko indywidualne różnice anatomiczne, ale też sposób odżywiania i styl życia. Za jego wygląd mogą odpowiadać błędy, które sama popełniasz, ale także choroby. By pokonać problemy, choćby pozbyć się niechcianego tłuszczyku, warto znać przyczynę i optymalne rozwiązanie. Znajdź swój typ i dowiedz się, jak troszczyć się o taki brzuch.
Wierzysz, że po wyglądzie brzucha można rozpoznać przyczynę jego powstania?
Komentarze (21)
5 najpopularniejszych typów brzuchów: jaki masz ty i o czym to świadczy?
Zaloguj się
 • censorship_of_the_press

  Oceniono 51 razy 35

  Za komuny wszystko było proste. Wszyscy ludzie byli szczupli, przynajmniej większość a w szkołach uczono, że przed wojną dzieci miały brzuch, bo były głodne i jadły za dużo kartofli.
  Dzisiaj jak ktoś ma za duży brzuch to jest tylko jedna przyczyna, śmieciowe jedzenie i brak ruchu a tyłki ciągle wożone samochodami.

 • ko.stka

  Oceniono 43 razy 29

  "Brzuch alkoholowy wystaje głównie z przodu." Poziom "dziennikarstwa" powalający!!! Zwłaszcza że, ten "artykuł" już tu kiedyś był i został obśmiany przez komentujących. Przykre jest to że, redagujący nie uczy się na własnych błędach a do tego je powiela. I na koniec pytanie, a gdzie ma wystawać brzuch jak nie z przodu???

 • tomtg123

  Oceniono 33 razy 27

  Kliknąłem, wszedłem, więc szybciutko napiszę : ja mam taki brzuch, który mnie nie obchodzi. Może się to wam wydać anatomicznie dziwne, ale ja chyba mam swój brzuch w dupie.
  Jaki cud anatomii - a przy tym 100% szczerość.
  Tyle, wyczerpałem temat, idę stąd bo naprawdę trzeba nie mieć w życiu nic do roboty żeby się zastanawiać nad kształtem brzucha.

 • xynat

  Oceniono 35 razy 27

  Najważniejsze aby według takich pseudo-poradników odstawić każdy rodzaj pożywienia. Człowiek zdechnie z głodu ale za to jaki zdrowy.

 • 66klarysa

  Oceniono 23 razy 19

  Przestańcie pisać o brzuchu alkoholowym,bo naczyta się jeden z drugim i osoby z insulinoopornością ,cukrzycą typu 2 które alkoholu do ust nie biorą nazwie alkoholikiem.

 • komandorbuka

  Oceniono 19 razy 17

  Ale bzdety

 • ches-ter70

  Oceniono 16 razy 14

  Za brzuch alkoholowy odpowiada "wyskokowe picie alkoholu". Niech autor tłumaczenia tego tekstu wyjaśni o co chodzi z tym wyskokowym piciem alkoholu. Czy chodzi o picie alkoholu podczas godzinnych wyskoków z domu? :-)

 • Jola Jola

  Oceniono 11 razy 9

  Mam brzuch alkoholowy. Problem w tym , że alkoholu piję niewiele i sporadycznie, cukru unikam, owoców raczej nie lubię.Moja dieta to dużo warzyw, mało mięsa.Mam szczupłe nogi, tyłek i wystający brzuch. Może powinnam zacząć systematycznie pić?

 • amel.ka

  Oceniono 13 razy 7

  5 najpopularniejszych... spoko, dowiedzialam sie wlasnie ze moj normalny, plaski ale bez przesady, brzuch jest malo popularny. i co ja teraz zrobie? do ktorego z 5 dazyc?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o anatomii człowieka: