Jaka dieta, taka twarz. Cera zdradza, czego jesz za dużo

24.05.2017 10:03
Wystarczy spojrzeć, by wiedzieć, czego jest za dużo w twojej diecie? Tak twierdzi Nigma Talib, ekspertka od pielęgnacji skóry i naturoterapii

Wystarczy spojrzeć, by wiedzieć, czego jest za dużo w twojej diecie? Tak twierdzi Nigma Talib, ekspertka od pielęgnacji skóry i naturoterapii Arkadiusz Gadaliński/grafiki.gazeta.pl/Shutterstock

Na twojej twarzy widać wyraźnie błędy żywieniowe? Specjalistka od pielęgnacji skóry Nigma Talib twierdzi, że tak. Krostki, zmarszczki, zaczerwienienia czy opuchnięcia w konkretnych miejscach to dla niej wskazówki. W zależności od diety wyróżnia 4 typy twarzy. Który przypomina twoją?
Wierzysz, że dieta ma kluczowy wpływ na cerę?
Komentarze (6)
Jaka dieta, taka twarz. Cera zdradza, czego jesz za dużo
Zaloguj się
 • konradmarburg

  Oceniono 30 razy 24

  Znowu ten sławetny artykuł. Nie zrażacie się jak widać krytyką. W sumie lepiej wrzucić 10 raz, usunąć stare komentarze (może jakiś frajer nabierze się, że to coś nowego) i zaliczać kliki.
  Wasi koledzy z moto przynajmniej dają przed tytułem "(Z ARCHIWUM)"...

 • nice_flowers

  Oceniono 19 razy 15

  Mam wiecznie zaczerwienione policzki napisaliście, że podobno są od wina a ja nie piję alkoholu :) Jak dla mnie ten artykuł to są brednie :)

 • femur

  Oceniono 9 razy 5

  Czytam, że białe pieczywo zawiera cukry proste. Nie prawda!
  Zawiera głównie skrobię, która jest wielocukrem. Szkodliwość białego pieczywa
  wiąże się z znacznym oczyszczeniem tejże skrobi i niska zawartością błonnika.
  Także pomyłka...

 • Maria Koperska

  Oceniono 5 razy 5

  Już to czytałam,kiedyś.Ta Talibowa sama pewnie ciągnie alkohol,skoro tak dobrze wie,jaka jest po nim twarz.Pijaczka ,która penetruje nasz śmietnik,jest blada jak płótno,nic zaczerwienionego na gębie nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX