Jaka dieta, taka twarz. Cera zdradza, czego jesz za dużo

24.05.2017 10:03
Wystarczy spojrzeć, by wiedzieć, czego jest za dużo w twojej diecie? Tak twierdzi Nigma Talib, ekspertka od pielęgnacji skóry i naturoterapii

Wystarczy spojrzeć, by wiedzieć, czego jest za dużo w twojej diecie? Tak twierdzi Nigma Talib, ekspertka od pielęgnacji skóry i naturoterapii Arkadiusz Gadaliński/grafiki.gazeta.pl/Shutterstock

Na twojej twarzy widać wyraźnie błędy żywieniowe? Specjalistka od pielęgnacji skóry Nigma Talib twierdzi, że tak. Krostki, zmarszczki, zaczerwienienia czy opuchnięcia w konkretnych miejscach to dla niej wskazówki. W zależności od diety wyróżnia 4 typy twarzy. Który przypomina twoją?
Wierzysz, że dieta ma kluczowy wpływ na cerę?
Komentarze (6)
Jaka dieta, taka twarz. Cera zdradza, czego jesz za dużo
Zaloguj się
 • konradmarburg

  Oceniono 32 razy 26

  Znowu ten sławetny artykuł. Nie zrażacie się jak widać krytyką. W sumie lepiej wrzucić 10 raz, usunąć stare komentarze (może jakiś frajer nabierze się, że to coś nowego) i zaliczać kliki.
  Wasi koledzy z moto przynajmniej dają przed tytułem "(Z ARCHIWUM)"...

 • nice_flowers

  Oceniono 20 razy 16

  Mam wiecznie zaczerwienione policzki napisaliście, że podobno są od wina a ja nie piję alkoholu :) Jak dla mnie ten artykuł to są brednie :)

 • Maria Koperska

  Oceniono 6 razy 6

  Już to czytałam,kiedyś.Ta Talibowa sama pewnie ciągnie alkohol,skoro tak dobrze wie,jaka jest po nim twarz.Pijaczka ,która penetruje nasz śmietnik,jest blada jak płótno,nic zaczerwienionego na gębie nie ma.

 • femur

  Oceniono 9 razy 5

  Czytam, że białe pieczywo zawiera cukry proste. Nie prawda!
  Zawiera głównie skrobię, która jest wielocukrem. Szkodliwość białego pieczywa
  wiąże się z znacznym oczyszczeniem tejże skrobi i niska zawartością błonnika.
  Także pomyłka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o urodzie: