Gdy kobieta jest podniecona, jej ciało... No właśnie, co?

Objawy podniecenia seksualnego można zaobserwować nie tylko na kobiecych piersiach i okolicach narządów płciowych

Objawy podniecenia seksualnego można zaobserwować nie tylko na kobiecych piersiach i okolicach narządów płciowych Robert Bejil, https://www.flickr.com/photos/robnas/, (CC BY 2.0)

Podziel się

Sygnały nieraz są bardzo wyraźne. Zalewa ją fala ciepła, trudniej złapać oddech, a w brzuchu pojawia się dziwne mrowienie. Często jednak nie odczytuje ich nawet zainteresowana. Dlaczego?

Wszystko rodzi się w głowie, jednak zanim uświadomimy to sobie i nazwiemy swoje uczucia, jako pierwsze zaczyna reagować ciało. Wiele znaków jest widocznych dla otoczenia, a jednak zarówno kobieta, jak i obiekt zainteresowania, nieraz ma problem z interpretacją. Skąd się bierze? To zależy od wielu czynników. Czasem niewiedzy...

Co można wyczytać z oczu, piersi, łechtaczki, a nawet dłoni? Przekonaj się.

Tylko dla kobiet. Przeżywasz orgazm:
Komentarze (16)
Gdy kobieta jest podniecona, jej ciało... No właśnie, co?
Zaloguj się
 • zbysio54

  Oceniono 30 razy 22

  Widziałem w autobusie kobietę wyraźnie podnieconą, ale nie mogłem się doczekać co powie jej łechtaczka bo wysiadła....

 • pawelo73

  Oceniono 24 razy 16

  jakiś czas temu na open space-e w firmie gdzie pracuję usłyszałem takie chóralne "ooohhh" "aaaaahhhh" i w końcu "oooooooooo... w końcu pójdę na zakupy" z kilku miejsc na raz, laski właśnie weszły na swoje konta na które przyszła pensja, kiedy skomentowałem że punkt G znajduje się na końcu słowa shopinG to się nawet nie obraziły, jedynie kiero coś krzyczał że firma zostanie przeze mnie w końcu pozwana.

 • radhex

  Oceniono 6 razy 6

  dobrze że napisali, bo to tej pory nikt nie wiedział jak się zabrać za seks

 • Black Swan

  Oceniono 10 razy 4

  uczycie swoich czytelników mapy ciała kobiety? To napiszcie im Imbecyle, że główny narząd seksualny u człowieka znajduje się nie między nogami tylko między uszami... Owszem, po łechtaczce czy sutkach faktycznie widać stan napięcia seksualnego ale byście to Imbecyle mogli zobaczyć to musicie już przejść do fazy konsumpcji... Natomiast to czy macie szansę przejść do tej fazy to widać np po oczach czy po reakcji ciała...

  Innymi słowy; nauczcie ich czytać tzw. "body langue" a nie diagnostyki ginekologicznej bo to pierwsze im się bardziej przyda również i w życiu codziennym a nie tylko przy dymaniu..

 • ja5569

  Oceniono 1 raz 1

  A skad mam wiedziec, czy kobitke mrowi w brzuchu?

 • jakub13579

  Oceniono 8 razy 0

  Ostatnio widziałem posłankę pawłowicz, która wzorem swojego pryncypała obrzydliwie podniecona ubliżała wszystkim w koło.
  Ciekawe jak wtedy reagowała łechtaczka posełki. Wszak jest ona dziewicą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o On i Ona: