Wygórowane oczekiwania

Shutterstock

Prawdziwy orgazm usłyszą wszyscy twoi sąsiedzi, zatrzęsą się ściany, sufity i podłogi - tak wygląda twój orgazmiczny scenariusz? Co gorsza, doświadczasz go jedynie w fantazji, w realu nie ma już fajerwerków? Można przeoczyć orgazm, jeśli mamy konkretne oczekiwania odnośnie doznań, jakie powinien przynosić. Powód? Twój orgazm może nie być aż tak granicznym doświadczeniem.

Szkodę może przynieść np. porównywanie swojego życia seksualnego do tego rodem z filmów pornograficznych. Jest bardzo prawdopodobne, że orgazm u zwykłej kobiety nie pojawi się tak szybko jak u aktorek, które wiją się z rozkoszy już od samego początku zbliżenia. Niekoniecznie tez będzie tak intensywny jak ten odgrywany. Otwórz się na swój sposób przeżywania orgazmu - nawet jeśli nie jest tak widowiskowy.

Eksperci wskazują, że wpływ na intensywność odczuć mają mięśnie dna miednicy, które podtrzymują m. in. pęcherz, macicę i waginę. Gdy są mocne, przyjemność jest większa. Dobrą wiadomością jest to, że można je w prosty sposób trenować, aby stały się silniejsze. Pomagają w tym np. ćwiczenia mięśni Kegla.

Komentarze (6)
Zaloguj się
 • sylenth

  Oceniono 28 razy 8

  Nie wymieniliscie jeszcze autohomoserofobii (panicznego leku przed serem z wlasnego dzyndzla)

 • polsilver99

  Oceniono 16 razy 6

  Orgazm kobiety-karta płatnicza

 • swinton

  Oceniono 6 razy 4

  Ja pracuję solo.

 • antygazeta.pl

  Oceniono 7 razy 3

  parandowska też ma punkt G , niebywałe.

 • kukunapniu

  Oceniono 7 razy 1

  geeez .... takie tematy w publicznej gazecie, fuj!

 • teodor_jeske_choinski_1

  Oceniono 7 razy -1

  Na takie pierdoly pomagaja tylko egzorcyzmy wzbogacone o okladanie pejczem grzesznego ciala, przez xiendza kat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX