orgazm kobiety

orgazm kobiety Shutterstock

Podziel się

Prawdziwy orgazm usłyszą wszyscy twoi sąsiedzi, zatrzęsą się ściany, sufity i podłogi - tak wygląda twój orgazmiczny scenariusz? Co gorsza, doświadczasz go jedynie w fantazji, w realu nie ma już fajerwerków? Można przeoczyć orgazm, jeśli mamy konkretne oczekiwania odnośnie doznań, jakie powinien przynosić. Powód? Twój orgazm może nie być aż tak granicznym doświadczeniem.

Szkodę może przynieść np. porównywanie swojego życia seksualnego do tego rodem z filmów pornograficznych. Jest bardzo prawdopodobne, że orgazm u zwykłej kobiety nie pojawi się tak szybko jak u aktorek, które wiją się z rozkoszy już od samego początku zbliżenia. Niekoniecznie też będzie tak intensywny jak ten odgrywany. Otwórz się na swój sposób przeżywania orgazmu - nawet jeśli nie jest tak widowiskowy.

Eksperci wskazują, że wpływ na intensywność odczuć mają mięśnie dna miednicy, które podtrzymują m. in. pęcherz, macicę i waginę. Gdy są mocne, przyjemność jest większa. Dobrą wiadomością jest to, że można je w prosty sposób trenować, aby stały się silniejsze. Pomagają w tym np. ćwiczenia mięśni Kegla.

Zobacz także:

Pozycje seksualne, które LUBIĄ kobiety

Tylko dla kobiet. Przeżywasz orgazm:
Komentarze (5)
10 przeszkód na drodze do kobiecego orgazmu
Zaloguj się
 • jutta12345

  Oceniono 11 razy 7

  A po co kobiecie orgazm? Kobieta ma na rozkaz swojego Pana i Wladcy rozlozyc nogi, zajsc w ciaze i ku chwale Ojczyzny urodzic kolejnego wyborce jedynie slusznej partii.

 • allegropajew

  Oceniono 1 raz 1

  Przeszkoda nr 1: portfel partnera cieńszy nawet od jego penisa.
  Gościula

 • pocztmistrz_z_tczewa

  0

  Co to są "przyszkody kobiecego orgazmu? Wytwory dobrego dziennikarstwa może?

 • gaculu

  Oceniono 2 razy 0

  Przecież wystarczy dać babie kartę kredytową i sama sobie sprawi orgazm. Facet nie jest do tego potrzebny, tylko piniądz.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 1 raz -1

  Kobiety niemające organizmu
  nie znają swego orgazmu.
  No, jakoś tak.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX