orgazm kobiety

orgazm kobiety Shutterstock

Podziel się

Prawdziwy orgazm usłyszą wszyscy twoi sąsiedzi, zatrzęsą się ściany, sufity i podłogi - tak wygląda twój orgazmiczny scenariusz? Co gorsza, doświadczasz go jedynie w fantazji, w realu nie ma już fajerwerków? Można przeoczyć orgazm, jeśli mamy konkretne oczekiwania odnośnie doznań, jakie powinien przynosić. Powód? Twój orgazm może nie być aż tak granicznym doświadczeniem.

Szkodę może przynieść np. porównywanie swojego życia seksualnego do tego rodem z filmów pornograficznych. Jest bardzo prawdopodobne, że orgazm u zwykłej kobiety nie pojawi się tak szybko jak u aktorek, które wiją się z rozkoszy już od samego początku zbliżenia. Niekoniecznie też będzie tak intensywny jak ten odgrywany. Otwórz się na swój sposób przeżywania orgazmu - nawet jeśli nie jest tak widowiskowy.

Eksperci wskazują, że wpływ na intensywność odczuć mają mięśnie dna miednicy, które podtrzymują m. in. pęcherz, macicę i waginę. Gdy są mocne, przyjemność jest większa. Dobrą wiadomością jest to, że można je w prosty sposób trenować, aby stały się silniejsze. Pomagają w tym np. ćwiczenia mięśni Kegla.

Zobacz także:

Pozycje seksualne, które LUBIĄ kobiety

Tylko dla kobiet. Przeżywasz orgazm:
Komentarze (18)
10 przeszkód na drodze do kobiecego orgazmu
Zaloguj się
 • jutta12345

  Oceniono 29 razy 13

  A po co kobiecie orgazm? Kobieta ma na rozkaz swojego Pana i Wladcy rozlozyc nogi, zajsc w ciaze i ku chwale Ojczyzny urodzic kolejnego wyborce jedynie slusznej partii.

 • lolik52

  Oceniono 7 razy 3

  bo jak się zbyt często onanizują to potem ciężko mieć orgazm,odczucia,fizyczny impuls są inne niż podczas stosunku.Organizm zapamiętał to co było częściej i przywykł do tego,nowe go nie urządza.
  Z MŁODOŚCI PAMIĘTAM ŻE WALIŁEM NIEMCA W CHEŁM PO KILKA RAZY DZIENNIE TO Z POCZĄTKU NIE MOGŁEM DOJŚĆ Z KOBITAMI,DOPIERO JAK PRZESTAŁEM SIĘ ZNĘCAĆ NAD "NIEMCEM" I AKTYWNIE ZAJĄŁEM SIĘ PANIAMI,WSZYSTKO WSTAŁO NA SWOJE MIEJSCE BEZ POMOCY LEKARZY I TAK JEST DO DZIŚ I PO WIEKI WIEKÓW...
  Sorry za Caps Lock,nie chce mi się powtarzać;)

 • allegropajew

  Oceniono 12 razy 2

  Przeszkoda nr 1: portfel partnera cieńszy nawet od jego penisa.
  Gościula

 • wg70

  Oceniono 9 razy 1

  GW zdecyduj się czego chcesz?
  Kobiecego orgazmu czy muzułmanów w Polsce?
  Tych dwóch rzeczy nie da się pogodzić

 • darek8125

  Oceniono 17 razy 1

  kobiety które nie walą się w tyłek i nie biorą loda z połykiem ..do niczego się nie nadają i zawsze będą oziębłe......... a faceci będą zawsze je zdradzać...( większośc moich kumpli zradza swoje oziębłe żony).... do klasztoru z tymi kołkami....

 • gaculu

  Oceniono 19 razy 1

  Przecież wystarczy dać babie kartę kredytową i sama sobie sprawi orgazm. Facet nie jest do tego potrzebny, tylko piniądz.

 • kocurek2010

  0

  księżą uważają,że onanizm jest grzechem i dlatego zalecają wstrzemięźliwość od seksu. A jak ktoś ma problemy z erekcją w wyniku wstrzemięźliwości to co?

 • student_zebrak

  Oceniono 2 razy 0

  @jutta12345
  zapamietaj, ze bez chrztu nie ma orgazmu. kazdy ksiadz ci to powie.

 • pocztmistrz_z_tczewa

  Oceniono 4 razy 0

  Co to są "przyszkody kobiecego orgazmu? Wytwory dobrego dziennikarstwa może?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o On i Ona: