Etapy miłości: od zakochania do rozpadu

Małgorzata Skorupa
27.07.2015 14:30
A A A
Jedno ciało, jedna dusza... Jak długo to potrwa? Różnie bywa...

Jedno ciało, jedna dusza... Jak długo to potrwa? Różnie bywa... (Shutterstock)

Namiętność, intymność i zobowiązanie - to według psychologów trzy elementy miłości. Ich natężenie i proporcje decydują o tym, na którym etapie jest związek i w jakim kierunku zmierza. Czego się spodziewać w jakiej fazie relacji?
Czytaj artykuł (8)
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • kapitansiuwax

  Oceniono 121 razy -13

  Będziecie za wszelką cenę bronić tego fałszywego zdania że miłość się kończy? - Punkt piąty jest sprawdzianem po którym można mówić o początku miłości. Jesteście nie doświadczone redaktorki i redaktorzy. Jesteście dziećmi podatnymi na manipulacje i podtrzymującymi manipulacje bo tak was przeżarła. Lepiej się nawróćcie na wiarę chrześcijańską. Będziecie hipokrytami ale małymi krokami bedziecie pracować nad sobą zamiast pogrążać siebie i innych.

 • Gość: bonia

  Oceniono 137 razy -41

  jestem zakochana 8 lat i będę tak do końca póki żyję. Nie interesuje mnie seks, ani pieszczoty czy pocałunki bo to niemozliwe-ale kocham i to się liczy

 • dig_up_her_bones

  Oceniono 116 razy -50

  Jeżeli dziewczyna nie da na pierwszej randce to nie tracę czasu na drugą.jedynym wytłumaczeniem moze być okres ale wtedy musi być francuz.

 • Gość: yh

  Oceniono 117 razy -51

  A gdzie jest Bóg i jego łaska wytrwałości w trudach tej ziemi do jakich mogą należeć małżeństwa?? Wszystko tylko do ROZPADU dąży?? Czy to ładnie taki artykulik bez głównego wątku dać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX