Miejsce, temperatura, otoczenie - zadbaj o poczucie komfortu

Można się przy tobie wyluzować? To ważne prawie jak dobry seks

Można się przy tobie wyluzować? To ważne prawie jak dobry seks AleksandarNakic, Istock

Podziel się

Uwaga, to czy ktoś nas polubi czy nie, niekoniecznie zależy od nas samych. Znaczenie może odgrywać miejsce spotkania, pogoda, temperatura, pora dnia i wszystkie warunki wpływające na nasz komfort lub jego brak.

Jeśli otoczenie nam odpowiada, przebywamy w estetycznym widnym i przyjemnym miejscu, możemy przenieść tę sympatię na nowo poznaną osobę. Jeśli natomiast jest nam gorąco, zimno, akurat uwierają nas za ciasne spodnie,  przemoczyliśmy po drodze buty, a wkoło jest brzydko i buro, możemy przegapić potencjalnie ciekawą postać - zwracają uwagę psycholodzy. Z miłości czy przyjaźni nici - pozostanie nam wspomnienie ogólnej mizerii.

Jaki z tego wniosek?

Na wakacjach czy w przytulnej knajpce inni najprawdopodobniej wydadzą nam się bardziej zabawni czy atrakcyjni niż np. podczas załatwiania mozolnych spraw w niedogrzanym urzędzie. Duszne pomieszczenie, zatłoczony autobus, w którym zapachy pozostawiają wiele do życzenia - to z pewnością nie miejsca służące narodzinom sympatii. Oprawa i tło wpływa na efekt finalny. Idziesz na dobrze rokujące spotkanie? Wybierz odpowiednie miejsce i nie wbijaj się w ciasny, niewygodny strój. Zadbaj o swój komfort, a i towarzysz zyska w twoich oczach.

LTN

Etapy miłości: co cię czeka wkrótce?

Wszystkie zdjęcia
Sprawdź, na jakim etapie jest twój związek
1/10Gdyby stworzyć film ilustrujący wasze obecne życie, powstałby:
Komentarze (7)
Wyznaczniki atrakcyjności: w kim się zakochujemy, kogo tylko lubimy, a kogo wręcz przeciwnie? Poznaj zasady
Zaloguj się
 • darek8125

  Oceniono 27 razy 11

  podstawa to żeby dziewczyna lubiła sie kotłować w tyłek, i żeby nie miała oporów do połykania...... bo jak dziewczyna tego nie robi to zawsze będzie zdradzana przez partnera.......większość facetów zdradza bo sobie wzieli za żony jakieś niedorozwoje i sztywne kołki które w łóżku są jak trendowate... MOIM ZDANIE W WIEKSZOŚCI ROZWODÓW DOCHODZI Z WINY OZIĘBŁYCH KOBIET...........

 • jake210

  Oceniono 12 razy 8

  Co do wyglądu faceta - jest mniej istotny niż pieniądze tylko dlatego, że kobieta może zawsze poszukać lepszych genów gdzie indziej. Zamożnym ale mało urodziwym panom radzę zrobić testy na ojcostwo - statystycznie nawet 20-30% ojców nie wie, że nie jest ojcem biologicznym swojego dziecka.

 • djarev

  Oceniono 5 razy 5

  Co do "zakochania" to liczy się tylko wygląd. Zakochujemy się tylko w ludziach, których nasz mózg uznaje za ładnych. A co do głębszych relacji, to już dochodzi charakter, a u faceta bardzo często stan konta.

 • malepifko

  Oceniono 9 razy 5

  Rozmiar portfela i penisa, a przy okazji, również uroda faceta.

 • 162tony

  Oceniono 19 razy -3

  Prawda jest taka że kobieta szuka faceta z kasą żeby był w stanie utrzymać dziecko i dobrego bolca - dawcę silnego plemnika.
  Księża, psycholodzy i ginekolodzy pokładają się ze śmiechu jak słyszą w sklepie jak jakieś dziecko krzyczy "tato".
  Z ich obserwacji co trzecie dziecko nie jest faceta na które mówi tato...

  NIM SKOMENTUJECIE - ROBILIŚCIE DNA? Jeśli nie to zamilknijcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o psychologii: