Wyznaczniki atrakcyjności: w kim się zakochujemy, kogo tylko lubimy, a kogo wręcz przeciwnie? Poznaj zasady

26.04.2017 08:09
Ty decydujesz? Ty wybierasz? Rządzi tym jakaś magia? Cóż... Według psychologów jest 13 powodów, dla których ktoś wpada nam w oko, a potem chcemy zatrzymać go na dłużej. Kasa i uroda to nie wszystko, ale...

Ty decydujesz? Ty wybierasz? Rządzi tym jakaś magia? Cóż... Według psychologów jest 13 powodów, dla których ktoś wpada nam w oko, a potem chcemy zatrzymać go na dłużej. Kasa i uroda to nie wszystko, ale... Kristina Servant, https://www.flickr.com/photos/xkristinax/, (CC BY 2.0)

Myślisz, że sympatią i zakochaniem rządzi przypadek, bliżej nieokreślone 'to coś'? Psychologia miłości sprowadzi cię na ziemię: tu obowiązują określone reguły - twierdzą badacze. Jakie?
Sprawdź, na jakim etapie jest twój związek
1/10Gdyby stworzyć film ilustrujący wasze obecne życie, powstałby:
Komentarze (7)
Wyznaczniki atrakcyjności: w kim się zakochujemy, kogo tylko lubimy, a kogo wręcz przeciwnie? Poznaj zasady
Zaloguj się
 • darek8125

  Oceniono 28 razy 10

  podstawa to żeby dziewczyna lubiła sie kotłować w tyłek, i żeby nie miała oporów do połykania...... bo jak dziewczyna tego nie robi to zawsze będzie zdradzana przez partnera.......większość facetów zdradza bo sobie wzieli za żony jakieś niedorozwoje i sztywne kołki które w łóżku są jak trendowate... MOIM ZDANIE W WIEKSZOŚCI ROZWODÓW DOCHODZI Z WINY OZIĘBŁYCH KOBIET...........

 • jake210

  Oceniono 12 razy 8

  Co do wyglądu faceta - jest mniej istotny niż pieniądze tylko dlatego, że kobieta może zawsze poszukać lepszych genów gdzie indziej. Zamożnym ale mało urodziwym panom radzę zrobić testy na ojcostwo - statystycznie nawet 20-30% ojców nie wie, że nie jest ojcem biologicznym swojego dziecka.

 • djarev

  Oceniono 5 razy 5

  Co do "zakochania" to liczy się tylko wygląd. Zakochujemy się tylko w ludziach, których nasz mózg uznaje za ładnych. A co do głębszych relacji, to już dochodzi charakter, a u faceta bardzo często stan konta.

 • malepifko

  Oceniono 9 razy 5

  Rozmiar portfela i penisa, a przy okazji, również uroda faceta.

 • 162tony

  Oceniono 20 razy -4

  Prawda jest taka że kobieta szuka faceta z kasą żeby był w stanie utrzymać dziecko i dobrego bolca - dawcę silnego plemnika.
  Księża, psycholodzy i ginekolodzy pokładają się ze śmiechu jak słyszą w sklepie jak jakieś dziecko krzyczy "tato".
  Z ich obserwacji co trzecie dziecko nie jest faceta na które mówi tato...

  NIM SKOMENTUJECIE - ROBILIŚCIE DNA? Jeśli nie to zamilknijcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o psychologii: