Komentarze (62)
Zaloguj się
 • tableslaw

  Oceniono 102 razy 102

  Pozdrawiam profesora Chazana, ktory wyskrobal sobie duzy majatek za komuny, a teraz lezy plackiem przed sukienkowymi mowiac, ze za usuniecie ciazy trzeba ludzi wsadzac do puszki.

 • pieknestraszydlo

  Oceniono 46 razy 38

  Kiedyś kolega lekarz rozchorował się ostro. Dreszcze, jakieś bóle i nie wiadomo co jeszcze.
  Pytam go więc : zadzwonić po pogotowie?
  On na to przerażony : Nie! Chcesz mnie wykończyć?

 • Oceniono 34 razy 20

  W takim Więcborku miałem do czynienia z wieloma lekarzami . Tylko jeden (Śniegowski-ortopeda) zachowuje się jak lekarz . Reszta to jakaś kuźwa pomyyłka . I to bez znaczenia czy z Ukrainy (bo ja znam dwie) czy nie . Ginekologa (znam z opowiadań żony) powinno się wywlec na mróx i jajca przybić do drzewa - taki ham . A najgorszym miejscem jest szpital . Pamiętam jak moja mama dusiła się śliną (nieprzytomna) obok w pokoju trzy "pielęgniarki" oglądały "M jak miłość" . Ten obiekt należy zamknąć a CAŁEMU personelowi zakazać prawo wykonywania zawodu .

 • ami_lii

  Oceniono 19 razy 17

  Poszłam raz do innej pani doktor rodzinnej niż zwykle (bo moja była na urlopie) z wysypką na całym ciele. Diagnoza: za dużo ostrych przypraw w diecie, niech pani przestanie nadużywać pieprzu. Ewentualnie może mieć pani uczulenie na nowy żel do kąpieli, wyrzucić. Po powrocie mojej pani doktor od razu do niej poszłam i tu się okazuje że mam uczulenie na antybiotyk! Dermatolog, naświetlanie, maść, zaznaczyć że w karcie że pacjentka ma uczulenie na ten antybiotyk. Tak, poprzednia lekarka też wiedziała że byłam na antybiotyku po usunięciu ósemki ale stwierdziła że nie widzi związku między antybiotykiem a moim uczuleniem. A wysypka schodziła mi 4 miesiące ><

 • y.woodoo

  Oceniono 16 razy 16

  Jak w kazdym zawodzie tak i w tym sa lekarze i posiadacze dyplomow ukonczenia akademi medycznej. O ktorej grupie dyskutujemy?

 • grabnik

  Oceniono 16 razy 14

  "Niech się położy!"
  Niech się pocałuje w ...
  Eeech, Pani Danuto! Pani już dobrze...

 • djarev

  Oceniono 32 razy 12

  "Polska nie jest krajem, w którym można głośno krytykować lekarza - przekonują pacjenci przepytani na okoliczność lekarskich typów negatywnych."

  Aaa... rozumiem, że lekarze, a już zwłaszcza polscy, to negatywne wyjątki - bo już np. urzędnika w ZUS, albo nawet sklepową można głośno krytykować w miejscu pracy i nie spotka się to z żadną negatywną reakcją. A na tzw. "zachodzie" można wejść do gabinetu lekarza i nazwać go konowałem, a on się poczciwe uśmiecha i przeprasza za brak dokształcenia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX