Chcesz wreszcie schudnąć? Upewnij się, że jesteś zdrowy. Nadmiar kilogramów bywa skutkiem konkretnej choroby

16.02.2017 14:32
Bywa, że zmiana diety i aktywność fizyczna to za mało, bo pierwotną przyczyną jest choroba. Zmiana stylu życia wciąż konieczna, ale leczenie sprawcy kłopotów przede wszystkim

Bywa, że zmiana diety i aktywność fizyczna to za mało, bo pierwotną przyczyną jest choroba. Zmiana stylu życia wciąż konieczna, ale leczenie sprawcy kłopotów przede wszystkim Sandra Cohen-Rose and Colin Rose, https://www.flickr.com/photos/73416633@N00/, (CC BY 2.0)

Odchudzanie nie da oczekiwanych rezultatów, gdy ważysz za dużo nie tylko z powodu braku ruchu i nadmiar kalorii. Wiele ukrytych problemów ze zdrowiem utrudnia lub wręcz uniemożliwia efektywną utratę wagi.
Wierzysz, że tyjesz z powodu choroby?
Komentarze (4)
Chcesz wreszcie schudnąć? Upewnij się, że jesteś zdrowy. Nadmiar kilogramów bywa skutkiem konkretnej choroby
Zaloguj się
 • patsy999

  Oceniono 5 razy 5

  Do msypa - niedouczony ignorant z Ciebie, skoro uważasz że wszyscy są tacy jak Ty, że żreją cukier i z tego powodu są otyli. Wyobraź sobie, że są przypadki kiedy to można żywic się zdrowo i mieć aktywność fizyczną, a schudnąć nie można, za to dalej się tyje. Tak, przyczyną jest CHOROBA. Dopiero po wyeliminowaniu jej przyczyn można schudnąć. Opinie takich osób jak Ty są krzywdzące, przez takich jak Ty osoby otyłe nie ze swojej winy są wyśmiewane. Nie znasz się, to się nie wypowiadaj, bo świadczy to tylko źle o Tobie.

 • monika.libra36

  Oceniono 5 razy 3

  Od leków można przytyć !!!

 • msypa

  Oceniono 16 razy -12

  Jakie pier... Teraz obwiniać chorobę zamiast siebie. CUKIER. To słowo klucz. 250 lat temu człowiek nie znał uczucia SŁODKIE. Odstawić słodycze!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX