6 dolegliwości i problemów ze zdrowiem, o których wstydzimy się mówić nawet lekarzowi

Eliza Dolecka
11.05.2016 09:49
A A A
Wszyscy się pocą lub miewają nieświeży oddech, ale nadpotliwość czy halitoza mogą skutecznie zrujnować życie towarzyskie

Wszyscy się pocą lub miewają nieświeży oddech, ale nadpotliwość czy halitoza mogą skutecznie zrujnować życie towarzyskie (Mike Burns,https://www.flickr.com/photos/mike-burns/, CC BY-SA 2.0)

Niekontrolowane bąki i odbijania, nieświeży zapach, choroby skóry, nadmierna potliwość - nie stanowią zwykle poważnego zagrożenia dla zdrowia i życia. Zarazem potrafią "zabić" społecznie. Osoby, które mają takie kłopoty, niejednokrotnie nie umieją o nich rozmawiać z bliskimi, a nawet z lekarzem. Tymczasem pokonanie ich, a przynajmniej ograniczenie skutków, bywa naprawdę proste.
Przejdź do artykułu (7)
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • gaz-wegaz

    Oceniono 13 razy 13

    Nie znajduję w życiu ani jednego powodu, żeby wstydzić się powiedzieć o czymś lekarzowi, bo to głupota. A dwa, to z takimi naszymi 'strasznymi sekretami' lekarz zetknął się w swojej pracy na ogół setki albo i tysiące razy i dla niego to zwyczajna codzienność. Nawet jeżeli chodzi o owe gazy, czy też halitozę :)

  • dr_bloger

    0

    Niektóre leki przeciwgrzybicze są w wolnej sprzedaży, np. Clotrimazol.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX