Ból pleców: sprawcą nie musi być chory kręgosłup! Poznaj przyczyny dolegliwości

26.07.2017 15:08
Ból pleców - kluczowe znalezienie przyczyny

Ból pleców - kluczowe znalezienie przyczyny istock.com

Co drugi Polak deklaruje, że cierpi z powodu bólu pleców, co siódmy: przewlekle i często. Na podstawie miejsca i rodzaju bólu można postawić wstępną diagnozę. Ostateczną zostaw specjaliście.
Kiedy bolą mnie plecy:
Komentarze (4)
Ból pleców: sprawcą nie musi być chory kręgosłup! Poznaj przyczyny dolegliwości
Zaloguj się
 • Ewelina Pruska

  Oceniono 3 razy 3

  witam miewam bóle kregoslupa odcinek piersiowy, bol pod prawa łopatka a także bole klatki piersiowej, mniewam straczne duszności i problemy w oddychaniu nie zawsze lapia mnie problemy w oddychaniu raz na dwa tygonie i trwa kilka dni jest to strasznie dokuczliwe

 • bluething

  0

  czasem po prostu objawy diety z wysokim INDEKSEM GLIKEMICZNYM = potworne bóle korzonków które ustępują natychmiast po odstawieniu cukru. komu się sprawdzi, będzie głosił szczęśliwą nowinę. spróbuj i Ty.

 • remik227

  0

  Ja zaopatrzyłam się z powodu nadwyrężenia mięśni w jeden z masażerów leczniczych.
  Masaż limfatyczny może być przydatny w przypadku obrzęków, urazów sportowych lub u osób mających słaby układ odpornościowy lub tych, którzy cierpią z powodu braku energii.
  Kupiłam jeden z tego sklepu: kredos.pl . Serdecznei polecam :)

 • Zofia Kowalewska

  Oceniono 3 razy -1

  Mi bardzo zaszkodziło dźwiganie podczas remontu. Pośpieszyłam się i nie zaczekałam na męża, bo chciałam już ruszyć z pracą. Na szczęście mamy w poznaniu zaufane miejsce, gdzie mąż już nieraz chodził z bólem pleców. W kręg-clinic postawili mnie na nogi :) Wolę nie ryzykować z leczeniem na własną rękę.Z kręgosłupem nie ma żartów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX