Lecz się dietą - odpowiednie menu pomaga zwalczyć wiele dolegliwości

21.11.2016 10:04
Wiadomo, że właściwe odżywianie to ważny element profilaktyki. A wiesz, że niektóre produkty to prawdziwe leki, które nie tylko zapobiegają, ale wspomagają pozbycie się już konkretnych dolegliwości?

Wiadomo, że właściwe odżywianie to ważny element profilaktyki. A wiesz, że niektóre produkty to prawdziwe leki, które nie tylko zapobiegają, ale wspomagają pozbycie się już konkretnych dolegliwości? Marco Verch, https://www.flickr.com/photos/30478819@N08/, (CC BY 2.0)

Dowiedz się, co jeść, a czego unikać, jeśli: miewasz problemy z wątrobą albo skórą, cierpisz na nadciśnienie lub z powodu zaparć, narzekasz na dolegliwości żołądkowe i migrenę, masz za wysoki poziom cholesterolu, grozi ci osteoporoza czy choroby serca...
Czy jesteś eko konsumentem: sprawdź, jak robisz zakupy
1/5Kupujesz jajka. Jak je wybierzesz?
Komentarze (2)
Lecz się dietą - odpowiednie menu pomaga zwalczyć wiele dolegliwości
Zaloguj się
  • Boguslav Badeni

    Oceniono 2 razy 2

    Dieta bardziej skutecznie leczy choroby przewlekłe niż najlepsze ośrodki akademickie .Jesteśmy tym co jemy kłopot w tym że medycyna Rotchildowska skrzętnie to ukrywa .

  • Małgorzata Olesińska

    Oceniono 1 raz 1

    Ostatnio oglądałam program o rybach i ich wpływ na zdrowie człowieka. Okazało się, że powiedzenie ryby to samo zdrowie już nie obowiązuje. Ryby z hodowli przeważnie są karmione niewłaściwym pokarmem , resztkami z innych ryb i są toksyczne. Taki łosoś norweski to prawdziwa bomba trucizn. Trzeba wybierać małe ryby, dziko żyjące w czystych zbiornikach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o zdrowym jedzeniu: