Zabójcy tłuszczu - produkty, które pomogą spalić tkankę tłuszczową

Małgorzata Skorupa
21.03.2016 10:39
A A A
zabójcy tłuszczu

zabójcy tłuszczu (Shutterstock)

Uwzględnienie wybranych produktów w menu pomaga rozprawić się z niechcianym tłuszczykiem. Jak spalić tkankę tłuszczową? Sprawdź, co znalazło się na naszej liście i dlaczego.
Zobacz zdjęcia (7)
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • dickinsons

  0

  Gó... prawda. Grejfrut (vitC 31mg/100g) jest dalej nie tylko za cytryną (vitC 77mg/100g), ale i truskawkami (58,8mg/100g).
  Nie dziękuj, powiem ci szczerze...

 • Teresa Resko

  Oceniono 37 razy -27

  Dieta jest ważna ale sama nie wystarczy. Stosowałam już właściwie wszystko i ciągłe jojo, już miałam doła. Dziennie robiłam ponad 200 brzuszków i jedyne czego się nabawiłam to ból pleców. W końcu trafiłam na system fizjologiczny. Laski naprawdę rewelacja to działa bez dwóch zdań. Po 9 miesiącach mam już 19 kg mniej i nie mam jojo. Bardzo dobrze się czuję, wyniki mam dużo lepsze. Jeszcze nie mam idealnej wagi ale odchudzam się dalej. Ile czasu i kasy wcześniej zmarnowałam wolę nawet nie myśleć. Wiedza o systemie fizjologicznym uświadomiła mi jakie wcześniej popełniałam karygodne błędy, teraz już wiem czemu te brzuszki przedtem nie działały. Poczytajcie sobie jego książkę Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, Naprawdę warto :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX