Dieta Pięciu Przemian - w poszukiwaniu harmonii ciała i ducha

24.02.2017 12:24
Kuchnia Pięciu Przemian wymaga sporych umiejętności, staranności, zwracania uwagi na detale. Tak przygotowane posiłki wpływają jednak pozytywnie nie tylko na ciało

Kuchnia Pięciu Przemian wymaga sporych umiejętności, staranności, zwracania uwagi na detale. Tak przygotowane posiłki wpływają jednak pozytywnie nie tylko na ciało CCFoodTravel.com, https://www.flickr.com/photos/cumidanciki/, (CC BY 2.0)

Starochiński sposób odżywiania znalazł miliony wyznawców na świecie. To ponoć przepis nie tylko na szczupłą sylwetkę, ale i wewnętrzną równowagę, znakomitą formę fizyczną, wyśmienite zdrowie.
Zmotywowany do odchudzania? To za mało! Co wiesz o nadwadze i otyłości? Trudny quiz
1/10Efekt jo-jo to:
Komentarze (6)
Dieta Pięciu Przemian - w poszukiwaniu harmonii ciała i ducha
Zaloguj się
 • kleha

  Oceniono 8 razy 4

  Moja teściowa to tylko golonka, kapuśniak, grochowa i bigos. Po czymś takim to nawet nie jest harmonia tylko cała orkiestra dęta i Zenek Martyniuk w jednym dmuchnięciu.

 • Katylina77

  Oceniono 9 razy 3

  Czy wy w końcu pojmiecie że osoby dorosłe przyswajające mleko to tzw. biali. Pozostałe nacje mają nieprzystosowany organizm do trawienia mleka i dlatego go nie stosują ale to nie znaczy że ono dla nas białych jest niezdrowe.

 • titta

  Oceniono 3 razy 1

  W kuchni chinskiej nie ma nabialu, ne dlatego, ze on jest niezdrowy, tylko dlatego, ze w tym zawsze przeludnionym kraju brakowalo ziemi na pastwiska i chodowla bydla sie nigdy nie rozwinela, wiec nie nastapila rowniez selekcja w kierunku tolerancji laktozy.

 • Teresa Resko

  Oceniono 5 razy -1

  Efektywne i zdrowe odchudzanie to jest to proces. Teoretycznie każdy może się odchudzić i zadbać o siebie, niby wystarczy mniej jeść i poćwiczyć... ale zrobić do zdrowo, bez prochów, bez wydawania kasy na cudowne środki nie dopuszczając do efektu jojo to zupełnie inna sprawa. Polecam metodę fizjologiczną z książką Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Dzięki wiedzy z niej czuję się świetnie, tryskam zdrowiem i energią i mam już 15 kg mniej :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o zdrowym jedzeniu: