Ryż z indykiem i przyprawy - to na pewno potrawa z przewagą chińskiej Przemiany Metalu

Ryż z indykiem i przyprawy - to na pewno potrawa z przewagą chińskiej Przemiany Metalu Shutterstock

Podziel się

Jego rola to rozgrzanie cię od środka. Tak działa większość przypraw, ale i indyk, ryż, wysokoprocentowe alkohole (niezalecane). Ostre pali w płucach (w nadmiarze więc Przemiany Metalu ten narząd nie lubi), ale poprawiają krążenie i przemianę materii, usprawniając pracę jelita grubego. Czas na smak ostry nadchodzi jesienią. Jemy dania ciepłe i dodatkowo rozgrzewające z racji odżywczych właściwości. To nam zapewni także wewnętrzne rozluźnienie i zapewni uwolnienie sił witalnych, niezbędnych organizmowi w sezonie infekcji wirusowych.

Katar i inne nieszczęścia - jak sobie radzić

Proste sposoby na chandrę

Poprawiamy nastrój jedzeniem:

Zmotywowany do odchudzania? To za mało! Co wiesz o nadwadze i otyłości? Trudny quiz
1/10Efekt jo-jo to:
Komentarze (6)
Dieta Pięciu Przemian - w poszukiwaniu harmonii ciała i ducha
Zaloguj się
 • kleha

  Oceniono 8 razy 4

  Moja teściowa to tylko golonka, kapuśniak, grochowa i bigos. Po czymś takim to nawet nie jest harmonia tylko cała orkiestra dęta i Zenek Martyniuk w jednym dmuchnięciu.

 • Katylina77

  Oceniono 9 razy 3

  Czy wy w końcu pojmiecie że osoby dorosłe przyswajające mleko to tzw. biali. Pozostałe nacje mają nieprzystosowany organizm do trawienia mleka i dlatego go nie stosują ale to nie znaczy że ono dla nas białych jest niezdrowe.

 • titta

  Oceniono 3 razy 1

  W kuchni chinskiej nie ma nabialu, ne dlatego, ze on jest niezdrowy, tylko dlatego, ze w tym zawsze przeludnionym kraju brakowalo ziemi na pastwiska i chodowla bydla sie nigdy nie rozwinela, wiec nie nastapila rowniez selekcja w kierunku tolerancji laktozy.

 • Teresa Resko

  Oceniono 5 razy -1

  Efektywne i zdrowe odchudzanie to jest to proces. Teoretycznie każdy może się odchudzić i zadbać o siebie, niby wystarczy mniej jeść i poćwiczyć... ale zrobić do zdrowo, bez prochów, bez wydawania kasy na cudowne środki nie dopuszczając do efektu jojo to zupełnie inna sprawa. Polecam metodę fizjologiczną z książką Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Dzięki wiedzy z niej czuję się świetnie, tryskam zdrowiem i energią i mam już 15 kg mniej :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o zdrowym jedzeniu: