ABC witamin - gdzie ich szukać i na co działają?

05.10.2016 10:18
Radość, energia, zdrowie... Sama witamina M nie wystarczy. Do szczęścia potrzebne są też pozostałe

Radość, energia, zdrowie... Sama witamina M nie wystarczy. Do szczęścia potrzebne są też pozostałe Kayla Kandzorra, https://www.flickr.com/photos/calleephoto/, (CC BY 2.0)

Stres, kłopoty ze skórą, przeziębienie - jaka witamina wspomoże ci w jakim problemie i gdzie jaką znaleźć? Czy warto dostarczać sobie witamin 'na zapas' czy grozi to przedawkowaniem? Które z nich organizm potrafi wytworzyć sam? Bierzemy witaminy na dywanik.
Znasz się na witaminach?
1/12Bogate źródła witaminy A to przede wszystkim:
Komentarze (3)
Witaminy - gdzie ich szukać i na co działają?
Zaloguj się
 • trackermaly

  Oceniono 3 razy 1

  nic z tego nie rozumiem. najpierw wybiórcza pisze wsędzie że suplementy to placebo, a teraz takieee rzeczy, no nie dowiary, już sam nie wiem jak mam myśleć. U mnie cała rodzina czyta wybiórcza jak biblię i też ma małego kręćka ja to już jest i co mam myśleć.

 • lena1224

  0

  Panowie polecam ze szczerego serca PAKIET DZIK na stronie .igortreneronline mój brat do niedawna borykał się z bardzo dużą otyłością.. Mało brakowało i przestałby wychodzić z domu, bo rówieśnicy się z niego śmiali. Skusiły go pozytywne opinie wielu firm na temat PAKIETU DZIK. I powiem Wam szczerze zmienił się nie do poznania. Odkąd zaczął stosować wszystkie zalecenia to tłuszczu pozbywa się w oczach mam wrażenie jakby z każdym dniem jego sylwetka była dużo lepsza. Dodatkowe plusy to, że zwiększył masę mięśniową na klatce i rękach. Prezentuje się bardzo okazale, moje koleżanki ciągle się za nim oglądają i pytają kto to. Hehe no takim braciszkiem to się można chwalić. Wejdźcie na .igortreneronline i sami sprawdźcie Polecam :) Uwaga promocja 50 % na wszystkie pakiety trwa do 30 czerwca !

 • Adam Hockiewicz

  Oceniono 2 razy 0

  dlaczego placebo? Myślę że suplementy odpowiednio dobrane do organizmu człowieka to dobre rozwiązanie, czuję po sobie, zażywam vita d express od pół roku i czuję poprawę, chociażby w samopoczuciu, więc wątpię by to był wymysł mojego umysłu spowodowany placebem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Więcej o zdrowym jedzeniu: