Mężczyźni boją się złamania penisa w pozycji na jeźdźca. Ekspert: Nie tylko ta jest niebezpieczna!

Dobry seks
11.07.2017 16:45
'Robimy to z moim chłopakiem od niedawna. Nie czujemy się jeszcze pewnie, ale ja chciałabym być już mniej bierna. Chcę kochać się na jeźdźca. On też chce, bardziej tyłem, bo lubi moje pośladki. Widziałam jednak w internecie, że to niebezpieczne, bo mogę mu złamać penisa. Naprawdę? To chyba jakiś mit?' - pyta Monika. Odpowiada dr Robert Kulik, ginekolog i androlog.

Obawy Moniki są uzasadnione, jeśli wierzyć wynikom 13-letnich badań opublikowanych w 'Advances in Urology'. Nasz ekspert przyznaje, że oddziały urologiczne pełne są ofiar zbyt szybkich ruchów frykcyjnych, prowadzących do uszkodzenia członka, ale zarazem uspokaja, że młody kochanek o silnej erekcji raczej nie ma się czego bać. Dlaczego?

W najnowszym odcinku 'Dobrego Seksu' dr Kulik tłumaczy także, kiedy niebezpieczna może być pozycja na pieska, a nawet uchodząca za zupełnie niegroźną: misjonarska. Bywa, że partnerzy planują wzajemnie sprawiać sobie tylko przyjemność, a robią sobie krzywdę... Kiedy?

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Komentarze (14)
Zaloguj się
 • asperamanka

  Oceniono 22 razy 16

  Najbardziej spontaniczna jest pozycja "na rodeo". Ona wchodzi na niego "na jeźdźca", mówi mu że ma HIV, i usiłuje się utrzymać jak najdłużej.

 • aniol2427

  Oceniono 17 razy 9

  To pisal chyba pedal. Debil wymyslil ten artukul.

 • bonifacy_40

  Oceniono 9 razy 7

  eeee tam , bzdury piszecie , ja lubie na jeżdźca bo lubie patrzeć jak cycki skaczą ;)

 • anka.pano

  Oceniono 22 razy 4

  Lubię misjonarską bo widzę dominującego faceta i czuję się zdominowana i upodlona niczym skończona szmata a on patrzy na mnie...Kocham seks!

 • wiserius

  Oceniono 4 razy 2

  O rany! Co za sroty, pierdoty! Jak się zna PODSTAWY(!) fizjologii, to nic nikomu się nie stanie(!). Widać, że są wakacje i brakuje tematów. A tak w ogóle, to chyba lepiej spokojnie smakować przyjemność - i wyjść bez kontuzji - niż nerwowo zaiwaniać, bo ktoś wleci do izby (i są problemy).

 • zweber

  Oceniono 5 razy 1

  Głupia, to się nie łamie!

 • sl1234

  Oceniono 8 razy 0

  Dobre Dzienikarstwo ??? Na Jezdzica i od tylu. Dalej Pani Dziennnnikarko !!!!! SL

 • czerwona.kartka

  Oceniono 3 razy -1

  Na jeżdzca? Jest ok bo mogę sobie gazetę poczytać przy okazji . Lubię też jak kobieta klęczy przede mną bo wtedy kładę na głowie kufel piwa i gadam z kumplem o meczu. Poza tym to najlepsza baba to własna graba. Każdą można mieć wtedy. Z reguły kobiety to przeważnie głupie istoty ,materialistki. Robię to z nimi tylko wtedy kiedy jest to konieczne. Bo ktoś w końcu musi mi uprać osrane majtki, ugotować coś tam i posprzątać obok komputera i telewizora.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX