Hiszpańska mucha rozgrzeje nieśmiałego chłopaka? Ekspert: to może go zabić!

Dobry seks
14.12.2016 11:58
'Poznałam fajnego chłopaka. Relacja dobrze się zapowiada, a jednak... On nie pozwala sobie na zbyt śmiałe gesty. Nie wiem czy mnie nie chce, czy jest nieśmiały. Wiem, to żałosne, a jednak chciałabym go podgrzać. Ponoć hiszpańska mucha działa. To bezpieczne?' - pyta nas Klaudia. Odpowiada seksuolożka dr Monika Łukasiewicz.

Kantarydyna, wyciąg potocznie zwany hiszpańską muchą, to substancja psychoaktywna, która naprawdę działa. Niestety, niekoniecznie tak, jak chciałaby Klaudia. Bywa dodawana do afrodyzjaków nielegalnie, jej rola w pobudzaniu jest niemal legendarna, a tymczasem: zamiast skończyć się gorącymi figlami, można kogoś narazić nie tylko na bolesne przekrwienie, zapalenie narządów rodnych czy pęcherza moczowego, ale nawet śmierć.

Skoro hiszpańska mucha to kiepski pomysł, co można zrobić, by zachęcić ospałego potencjalnego kochanka? Nie ma cudownej tabletki, która rozpala kobiety. A mężczyzn? Też niekoniecznie? Czasem to kwestia wstydliwości, braku doświadczenia, ale bywa też tak, że on nigdy się nie ośmieli, bo taka już jego natura, a seks nie jest równie ważny, jak inne kwestie zbliżające ludzi.

Jak to rozpoznać? Po ilu próbach wiadomo, że nic z tego jednak nie będzie? Zobacz!

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • kapitan_rzbik

  Oceniono 25 razy 23

  wystarczy jak weźmie do buzi i nie trzba muchy

 • hateuall

  Oceniono 19 razy 19

  Może jest gejem a może Klaudia jest za gruba.

  Kto wie.

 • sacc77

  Oceniono 8 razy 8

  "Chcesz obejrzeć wideo - wyłącz AdBlocka"
  A wiecie misiaczki puszyste gdzie mam wasze wideo dla niepełnosprawnych umysłowo?
  Tak.
  Dobrze zgadliscie.
  W DUDZIE!

 • jezuitaitamta

  Oceniono 2 razy 2

  Z prawej strony nad każdym postem jest symbol kosza na śmieci. LUDZIE!!! Klikajcie na ten kosz zawsze, ilekroć pojawi się wpis tego $I<urvvego$yna, co to wylicytował nowego lapka za 180 zł. On te lapki kupuje codziennie już trzeci rok i się chwali.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 3 razy 1

  "On nie pozwala sobie na zbyt śmiałe gesty."

  Pewnie kleryk i woli chłopców...

 • y.woodoo

  Oceniono 2 razy 0

  Sprobuj wlozyc w odbyt poswiecony krzyz (ten przygotowany na kolede kaske). Obudzi w nim diabla. Tylko uwazaj nie za gleboko i nie za dlugo bo przerodzi sie w demona ciemnych mocy. Biedna bedzie twoja cjpa mala.

 • Mroczna Pszczoła

  Oceniono 6 razy 0

  Kto jeszcze wogole tego uzywa? To bylo popularne w latach 90-tych!!! Chyba tylko bezmozgi, ktore maja problem z polaczeniem z baza...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX