Mogę powiedzieć jego żonie, że mamy romans?

Dobry seks
18.10.2016 15:34
'Mamy romans od dwóch lat. On mnie kocha, ale kocha też dzieci i nie umie wybrać. Zrobię wszystko, żeby z nim być. A gdybym zadzwoniła do żony? Może to mu pomoże podjąć decyzję? Nie pytam czy to w porządku, tylko czy jest skuteczne'

Nasza czytelniczka Ewa, według seksuolog Izabeli Jąderek, oczekuje swoistego rozgrzeszenia, a nawet przeniesienia ciężaru odpowiedzialności na innych ludzi. To tak nie działa, a jaki skutek mogłoby przynieść powiadomienie żony, trudno przewidzieć, chociaż szanse na zbudowanie nowej, udanej rodziny raczej marne. Dlaczego? Zobacz.

Ekspertka wyjaśnia także, jak to możliwe, że kobiety nie wiedzą o podwójnym życiu partnera i co Ewę trzyma przy niewiernym mężu innej. 'Mąż, który zdradza żonę, zdradza żonę' - ile w tym prawdy, że gdy decydujesz się na 'towar z drugiej ręki', w przyszłości będziesz zdradzana?

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj..
Komentarze (117)
Zaloguj się
 • fabricated

  Oceniono 148 razy 128

  Ustalmy na początek jedno.
  On kocha dzieci a Panią nie kocha lecz lubi p.erdolić.
  Ale takich Pań jest na pęczki. Znajdzie sobie następną. I powinien to zrobić niezwłocznie

 • marecky666

  Oceniono 115 razy 109

  Romans to romans. Dzieci to dzieci-chluba i duma. Zona po prostu jest. Zasad sie trzeba trzymac. Moze Pani zadzwonic do Zony i wypaplac romans. Nie ma problemu. Nazajutrz juz nie bedzie Pani miala romansu-gwarantuje!

 • szlag_mnie_trafi

  Oceniono 96 razy 94

  Nie chodzi o to, że nie umie wybrać - on właśnie wybrał. Wybrał tak jak mu jest wygodnie.
  A jak go spróbujesz przycisnąć, to znów wybierze to co jest wygodne, czyli dom - nie łudź się.

 • Ryszard Slab

  Oceniono 96 razy 86

  Znam podobną historię. Dziewczyna była odważniejsza poszła do żony, dostała w twarz. Żona wywaliła męża z domu, jemu się wówczas odmieniło i błagał o wybaczenie, kochankę zwyzywał od najgorszych i kazał sp..dalać. Żona do męzą nie wróciła, rodzina rozbita, facet jak widzi ex-kochankę na ulicy udaje że jej nie zna.Historia bez happy endu dla nikogo.

 • tt-tka

  Oceniono 74 razy 66

  Rozbrajajace. "Czy moge..." - mozesz, oczywiscie. Tylko nie zdziw sie, kiedy ona i on zgodnie lub kazde z osobna zaczna ci robic kolo piora.

 • Emilia Osipow

  Oceniono 83 razy 65

  A może zamiast zastanawiać się czy powiedzieć żonie powinna ta pani zakończyć związek? Trochę szacunku do siebie. Widać że mężczyzna niesłowny. Poza tym na nieszczęściu innych nie można zbudować nic trwałego, stare porzekadło ludowe.

 • moontravel

  Oceniono 74 razy 64

  Skoro nie zostawił żony w ciągu tych dwóch lat to znaczy, że Cię nie kocha. Jakby sie jego żona dowiedziała o romansie może postąpić dwojako. Wybaczy mężowi i zemści się na Tobie srogo albo się rozwiedzie i się zemści z dwojoną siłą a "zdradzony" kochanek zerwie z Tobą za zniszczenie życia - bo rozwód stanie się koszmarem dla niego i dla Ciebie. Zdradzona kobieta to DEMON wcielony żądny krwi. Tak czy siak jesteś na przegranej. Zresztą taki facet jak stać go emocjonalnie zdradzić żonę to Ciebie tez wymeini na nowszy model.

 • gadolinn

  Oceniono 73 razy 47

  czyli ta pani chce, zeby pan wybral albo ja albo swoje dzieci?
  niezla suka z niej,
  a pan glupi

 • blaysi

  Oceniono 46 razy 46

  jak najszybciej urodzić mu więcej dzieci, niż ma z żoną. i znaleźć jeszcze jedną kochankę, wtedy zupełnie się pogubi i będzie można mu sprzedać udziały w amber gold i wkręcić do amwaya.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX