Mąż nie wylogował się z Facebooka i teraz wiem, że ma romans

Dobry seks
13.06.2016 20:53
Zawsze myślałam, że mnie ten problem nie dotyczy, a jednak... Był w delegacji i tam się coś wydarzyło. Jak dalej żyć? Wciąż go kocham! [LIST]

Czasem nie warto ulec pokusie i zaglądać do cudzej korespondencji, bo można się boleśnie zdziwić... A może warto? Seksuolożka Izabela Jąderek przekonuje, że często wcześniejsze niepokojące sygnały problemów w związku pchają nas 'do złego'. Tak czy owak: stało się. Co teraz?

Jak rozmawiać z partnerem, co do którego mamy więcej niż uzasadnione podejrzenia o niewierności? Jak wygląda krajobraz po zdradzie? Czy warto przemilczeć odkrycie, zwłaszcza gdy wciąż nie mamy pewności, a nie chcemy wyjść na szperających w cudzych rzeczach paranoików? Zobacz!

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Komentarze (46)
Zaloguj się
 • drakaina

  Oceniono 99 razy 91

  Może bym i poczytała, ale... stop, właśnie: poczytała. Dlaczego jakiś stażysta nie może na tych wszystkich materiałach wideo poćwiczyć spisywania tekstu, co kiedyś było podstawą rzemiosła dziennikarskiego?

 • cherry-cherry

  Oceniono 145 razy 47

  "Seksuolożka Izabela Jąderek" rozwala mnie to nieodmiennie :D... Ta nieszczesna zenska forma, "seksuolożka" - ludzie, nie czujecie jak to okropnie brzmi i strasznie wyglada w transkrypcji ??? A juz w zestawieniu z tym "jąderkiem" brzmi po prostu groteskowo. Az trudno brac powaznie taka pania, chociaz nie watpie, ze jest osoba kompetentna. Rady sa dwie : wyjsc szybko za maz za jakiegos pana z bardziej nobliwym nazwiskiem i przestac uzywac tej okropnej, pretensjonalnej zenskiej zenskiej formy. Ginekolog-seksuolog Michalina Wislocka brzmialo tysiac razy bardziej wiarygodnie i profesjonalnie.

 • n29a

  Oceniono 21 razy 19

  "Kochaj albo rzuć".

 • rozsadek5

  Oceniono 44 razy 12

  ...wcześniejsze niepokojące sygnały problemów w związku pchają nas 'do złego'....

  Każdy kto zauważy coś niepokojącego w zachowaniu, zajrzy do telefonu, portali społecznościowych, przejrzy kieszenie i nic w tym nie ma dziwnego, bo każdy kto mówi, że nie wolno grzebać w cudzych rzeczach sam zrobił by to samo.
  Kto nie ma nic do ukrycia nie zwracał wcześniej uwagi na to czy partner zajrzał do telefonu, czy portali społecznościowych czy sprawdzał kieszenie przed praniem.
  Niektórzy podświadomie czują, że coś jest nie tak, intuicja ich nie zawodzi.
  W związku nie da się ukryć zdrady, zawsze jest szczegół, który zdradza.
  Mówią trzeba mieć zaufanie, nie ufasz? i co żyć w nieświadomości a partner/ka zdradza i rogi "przyprawia"
  Prawda boli ale jest najlepsza niż życie w nieświadomości.

 • glinda53

  Oceniono 10 razy 2

  To jest totalna katastrofa ze est sie zaskoczonym czy zaskoczona ze parter ,partnerka szuka czegos co sie nadaje do zycia !!!!taka prawda jestesmy spoleczenstwem tak skoltunionim e nie wiemy co to byc szczcesliwym z partnrem z partnerka ,i to prowadzi do tragedi tego spoleczenstwa bo szczescie to otwartosc ,szczerosc .Takie spoleczenstwo nie chyli si ku kombinacji i rafinatorskim manipulatorstwu,ale szceroscia ,jak wiemy tego nie ma za duzo w spoleczenstwie.

 • trietiakow

  Oceniono 1 raz 1

  a nie lepiej Jonderek pani Izo?

 • glorak

  Oceniono 2 razy 0

  Niezła loszka z pani seksuo-loszki

 • Daniel Iteon

  Oceniono 4 razy 0

  Tak sie koncZa feminstucNe warypsci trzeba bylo go ru...c tepe babiszcze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX