Prawidłowo pieszczone piersi mogą się powiększyć nawet o 25%. Dlaczego ich rozmiar wydaje się sprawą kluczową? [+16]

Dobry seks
29.06.2015 17:19
W naszej sondzie zapytaliśmy głównie mężczyzn, jakie piersi lubią. 'Każde', 'Kształtne', 'Średnie', 'Małe'... Odpowiedzi były tak różne, jak posiadaczki biustu. Skąd zatem te kompleksy i problemy w związkach przez nie właśnie?

Powiększać czy nie powiększać? Zdaniem seksuologa Stanisława Dulko to wyłącznie sprawa kobiety. Zasadnicze, osobiste prawo do wolności. Jeśli posiadaczka biustu uważa, że natura nie obdarzyła jej należycie, może zrobić ze swoimi piersiami, co jej się podoba. Także kobieta powinna decydować czy kocha się w biustonoszu, jak chce być pieszczona, postrzegana...

Najpierw jednak musi być komunikacja. 'Każdy z nas ma indywidualny szyfr erotyczny. Nie ma jednego przepisu, jak pieścić piersi. Jedna kobieta lubi być tylko muskana, a nawet słuchać poezji o pięknie biustu. Inna woli gniecenie.' Można wykorzystać język, prysznic, kolana, łokcie...

Jak po piersiach poznać, że to, co robisz, sprawia im przyjemność? Obserwuj brodawki, pole widzenia i posłuchaj, co na ten temat sądzi nasz ekspert. Dowiedz się także, jaki jest związek między piersiami, a wabiącymi feromonami i endorfinami, hormonami szczęścia.

Dla tych, co wolą czytać, więcej o fizjologii i roli piersi w seksie, tutaj

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.. W rolę rozjemcy i prowadzącej program 'Dobry Seks' wcieliła się, jak zawsze, Agnieszka Wirtwein.
Komentarze (10)
Zaloguj się
 • januszz4

  Oceniono 72 razy 56

  Starsze małżeństwo rozmawia przy obiedzie. Żona mówi: kochanie, jak sobie przypomnę dawne czasy, to mi się w piersi aż ciepło robi. Na to mąż: nie gadaj tyle, tylko lepiej wyjmij tego cycka z rosołu.

 • tyrranus

  Oceniono 51 razy 51

  najlepsze są te piersi które lubia byc pieszczone

 • plastikpiokio

  Oceniono 37 razy 35

  jeżeli chcemy kupic biustonosz to ich rozmiar ma znaczenie.

 • jxl82

  Oceniono 38 razy 30

  "Każdy z nas ma indywidualny szyfr erotyczny." Najczęściej jest to numer 69.

 • my_kroolik

  Oceniono 108 razy 28

  9 facetów na 10 woli większe piersi. A ten dziesiąty, woli pozostałych dziewięciu

 • chmee_the_orc

  Oceniono 50 razy 18

  A mój Wacek poprawnie pieszczony powiększa się nawet 10 razy (czyli 1000%), no i co?

 • cezar85

  Oceniono 11 razy 11

  ja lubię te o 25% większe

 • jerry224

  Oceniono 16 razy -12

  ale tylko na krótko i to w łużku

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX