Łechtaczka to taki mały guzik? Skąd! Ona ma wąsy i 15 centymetrów!

Dobry seks
16.06.2015 16:21
'Najprzyjemniejsza rzecz, jaką mężczyzna może spotkać na swojej drodze'. 'Fajna jest. Do zabawy'... Tak o łechtaczce w naszej sondzie mówili mężczyźni. To budujące opinie, jednak generalnie o tym niezwykle wrażliwym narządzie wiemy niewiele. Także kobiety.

Przeprowadzone kilka lat temu badania pokazały, że co 10. Europejka nawet nie wie, że ma łechtaczkę. Trudno powiedzieć, ile kobiet ma świadomość, że ten słynny zewnętrzny 'guziczek', czyli trzon łechtaczki, wielkości ok. 2 cm to dosłownie zaledwie wierzchołek góry lodowej. W środku kobiecego ciała znajduje się jeszcze kilkanaście centymetrów łechtaczki. Łechtaczka okrąża narządy płciowe kobiety i rozgałęzia tak, że jej zakończenia nerwowe sięgają pochwy, kości łonowych...

Zobacz trójwymiarowy model łechtaczki. Dowiedz się, jak to możliwe, że ma ona wzwód (wówczas część zewnętrzna może się nawet podwoić) i jest bardziej wrażliwa od penisa. Iza Jąderek, edukatorka i seksuolożka, wyjaśnia także, dlaczego kobiety przed rozpoczęciem aktywnego życia seksualnego powinny oglądać łechtaczkę w lustrze, a także sprawdzić, jaki rodzaj pieszczot najbardziej łechtaczka lubi.

Warto wiedzieć, że łechtaczka jest narządem, którym natura obdarzyła wyłącznie po to, by dawał rozkosz. Tymczasem dziewczynki uczone od małego: 'nie dotykaj', mają opory, by czerpać dzięki niej radość.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj. W rolę rozjemcy i prowadzącej program 'Dobry Seks' wcieliła się, jak zawsze, Agnieszka Wirtwein.
Więcej o:
Komentarze (107)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ado43

  Oceniono 3 razy 1

  Przerwa i Jąderek rozmawiają o szparce.

 • rootsman4

  Oceniono 9 razy 1

  TYPOWE PIE...MENTO feministki - ''Jesli łechtaczke nazywamy malym penisem, to penisem nazwijmy tez łechtaczkę''...no nie odpuszczą!!!

 • bmxrider

  Oceniono 3 razy 1

  - "jest również bardzo bogato .... UNERwiona, ponieważ penis ma tylko... czterytysiące zakończeń nerwowych tymczasem łech tacz ka ma ich aż .................. OOsiem tysięcy"
  - "czyli jest bardziej wrażliwa(?)"

  brawo! oklaski...

 • traper08

  Oceniono 5 razy 1

  Pisówy są obrzezane, stąd ta u nich głupota.

 • hen354

  Oceniono 5 razy 1

  kobieta z wasami?

 • arahat1

  Oceniono 7 razy 1

  jestem w przestrachu..jarek ma wasy w nosie!!!

 • antygazeta.pl

  0

  parandowska też to ma ?

 • dobrylos

  0

  Tak przy okazji , czy zakonnice maja łechtaczę.?

 • plastikpiokio

  Oceniono 4 razy 0

  dlaczego kobiety nie noszą jej na szyji jak taka wielka --byłoby o wiele łatwiej połechtac

 • w-al

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe co taki debil miał na myśli mówiąc:

  "hieny rodzą się przez łechtaczkę "

 • mushkaplooyka

  Oceniono 6 razy 0

  Ma wąsy? hurra, łechtaczka jest mężczyzną!!!!

 • quiver

  Oceniono 3 razy -1

  Ta "najnowsza teoria" o tym, że kobiety najpierw powinny same siebie poznać ma pewną lukę. Moja obecna partnerka tak się poznawała kilka lat zanim poszła do łóżka pierwszy raz, ale ponieważ mózg się uczy kojarzyć konkretne czynności z przyjemnością, teraz nie jest w stanie osiągnąć orgazmu podczas penetracji. Tzn. z żadnym z partnerem. Uwielbia seks, ale orgazmuje tylko z zewnętrznej stymulacji (co zresztą ją samą trochę frustruje). Więc z tym poznawaniem siebie lepiej jednak łączyć też poznawanie partnera.

 • agisk

  Oceniono 1 raz -1

  Ale pan w kapturze do Eda Nortona podobny :)

 • operelka

  Oceniono 3 razy -1

  wideo niedostępne, a tak chciałabym zobaczyć łechrtaczkę z wąsami

 • derfidel

  Oceniono 5 razy -3

  wrażliwy? hehe może delikatny? co za lesba to pisała. tam wchodzi ręka z nogą i zasuwa. bardziej delikatna i wrażliwa jest pieta. ślimor, kapucha, gniozdo, rybak na łódeczce etc. przydaje sie czasem bo ciepło jest i tyle

 • TIGER BENGAZI

  Oceniono 14 razy -10

  ALE TE KROWY MAJĄ PROBLEM Z ŁECHTACZKĄ ,,,WY KROWY ZWAMI ZROBIĆ JAK W ISLAMIE ,,WYCIĄĆ ŻEBY KOBIETA BYŁA NARZĘDZIEM ,,,,,,ZBOCZONE KROWY....

 • kopernik_byl_akobieta

  Oceniono 24 razy -10

  I bardzo dobrze ze maja opory. "Sprawdzenie" powinno sie odbywac mozliwie we dwoje, gdy przyjdzie czas swiadomego "czerpania radosci" z milosci cielesnej wraz z mężem. Seks to nie jest powietrze którym człowiek zachłystuje się bezrozumnie.

 • solussolius

  Oceniono 18 razy -12

  GW-niani jak zwykle epatują czytelników seksem. Postępują z Polakami jak niemieccy zarządcy Generalnego Gubernatorstwa.

 • qqror

  Oceniono 26 razy -14

  hieny rodzą się przez łechtaczkę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX