Zdrada dosłownie zabija! Uwaga, szczególnie zagrożeni są niewierni mężczyźni (16+)

Dobry seks
25.03.2015 14:15
Pozornie zdrada sprzyja trosce o zdrowie. Produkujemy endorfiny, ruszamy na siłownię, zrzucamy nadwagę... Tymczasem statystyki są nieubłagane: zdradzający żyją znacznie krócej, niejednokrotnie kończą dramatycznie: w wyniku rozległego zawału czy udaru. Niewierność sprzyja depresji, migrenie, nadciśnieniu. Dlaczego problem w większym stopniu dotyczy zdradzających mężczyzn, a kobiety są zdrowotnie niemal bezkarne? Według prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza to kwestia umiejętności podejmowania decyzji: 'Kobiety uwikłane w trójkąty pewnego dnia decydują, że odchodzą i potem trzymają się już wytyczonej drogi. Mężczyźni hamletyzują'. Efekt? Wyrzuty sumienia, strach, przewlekły stres, w dodatku obawa przed społecznym odrzuceniem. Kobiety dostają wsparcie od przyjaciółek, panowie cierpią w samotności. Warto?

Nasz ekspert wyjaśnił także, dlaczego przybywa zdradzających, a rozwodów w Polsce niewiele, jak dobra pomidorowa może pokrzyżować nam plany oraz dlaczego kobiety po wybaczeniu zdrady nieraz zachowują się 'jakby je pierun strzelił' i domagają się więcej seksu.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej gość rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Więcej o:
Komentarze (15)
Zaloguj się
 • baba67

  Oceniono 26 razy 20

  Jego samego nie zabiła a zdradzal kilka lat zanim sie żona dowiedziała mial juz 3 letniego syna.Twardy chlop.

 • duvelo

  Oceniono 13 razy 9

  Smutne to.

 • kassandra87

  Oceniono 50 razy -6

  Tego Starowicza to już wyciągają jak asa z rękawa gdy nie mają więcej pomysłów... Czy to naprawdę jedyny liczący się seksuolog w Polsce? "Lew-Starowicz o seksie nieletnich, o seksie emerytów, o seksie nastolatków, o terapii pedofilii, o edukacji seksualne w szkole" itd. a może jakiś nowy "ekspert" dla odmiany? Czy może nikt poza Starowiczem nie daje się zaprosić? :P

 • skrzyneczka2

  Oceniono 26 razy -6

  Jak zdradzana ma umiejętności strzeleckie albo inne rzeźnicze to nie trzeba byc jasnowidzącym dawnym autorytetem zeby to przewidzieć . Dlatego wynaleźli fejsa zeby dodać notke delikatnie o tym informującą, typu:" ...powiedzcie czy wszystkie kobiety muszą mieć firmowe majtki.. ?"
  Zona nie nosi w domu firmowych więc odrazu się zorientuje, bo jak każda pożadna żona nosi firmowe do pracy...

 • mniklasp

  Oceniono 10 razy -8

  Polacy sa jednym z najbardziej niewiernych na swiecie

 • paula_kloc

  Oceniono 55 razy -9

  NIgdy, nigdy nie będę wierna! To nuda ! Ja potrzebuję nowych wrażeń, a nie jakieść beznadziejnej stabilizacji!

 • dziennikarz12

  Oceniono 52 razy -34

  ja jak sie patrze na starowicza to zalatuje mi on na pedofila zoofila nekrofila-ogolnie zboczenca!!! zastanawiam sie co on robi jak sam oglada filmy i zdjecia pedofilow??mysle ze musi miec niezla kolekcje????

 • 45alert

  Oceniono 154 razy -110

  Ten żałosny dziadek to żaden autorytet od spraw seksu skoro stwierdził że dewiacja homoseksualizmu to "orientacja". Ciekawe czy ktoś też może mieć orientację bycia złodziejem albo zespół Downa to norma tylko inna orientacja chromosomów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX