"Jestem chory i nienormalny, bo jeszcze chcę seksu?" Starsi panowie piszą do redakcji [16+]

12.01.2015 16:06
Jedni nie mają się z kim kochać i ratują się masturbacją, inni nie chcą już seksu w stałym związku. Mają problemy ze stosowaniem środków leczących impotencję, utrzymaniem wzwodu i stosowaniem technik, które utrzymują penisa w gotowości. Łączy ich jedno: chcą kochać i być kochanymi i odważnie szukają pomocy. Listy, które przysłali do redakcji 'Dobrego Seksu' robią wrażenie: są szczere, konkretne i zasługują na to, by poświęcić im osobny, specjalny odcinek. Iza Jąderek, seksuolożka i edukatorka seksualna wyjaśnia, które problemy rzeczywiście związane są z wiekiem i stanem zdrowia, a które są skutkiem zaburzonych relacji w związku.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej gość rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.

Przeczytaj książkę Antoniego Huczyńskiego 'Dziarski Dziadek. Mój sposób na długowieczność' >>
Komentarze (84)
Zaloguj się
 • wesolywerther

  Oceniono 392 razy 368

  jesteście nienormalni. To wam się wydaje, ze po 40 wyłącza się sex? U zdrowych ludzi jest, dopóki jest stosowany. Znam ludzi (płci obojga) po 60 którzy cieszą się seksem. I dobrze. Jak śmiecie kpić z ludzi, bo mają ( i mogą) ochotę na sex? A daj im boże. Jak najdłużej.

 • arahat1

  Oceniono 175 razy 163

  dlatego spoleczenstwo przedwojenne pruderyjne ale mialo budrele...

 • znj2

  Oceniono 126 razy 112

  Jestem daleko po 60 -ce i lubię seks. Moja żona jest tak pociągająca, że nie potrzebuję żadnych dopalaczy. Dziwię się, że młodsi panowie tracą werwę do "dupci". Przecież to sama radocha!

 • bzyk_origo

  Oceniono 188 razy 98

  Kazdy wiek ma swoje wady i zalety. Na stare lata wynajmuje wiec mlodsze panienki i place by mnie porzadnie obciagaly - wiek nie wiek ale zawsze to lubilem i tyle...

 • kapitan_s

  Oceniono 84 razy 78

  Kiedyś Halina Kunicka śpiewała: "Dopóki wam jeszcze Kasieńka sie śni, to nie jest źle, wierzcie mi. Dopóki wam jeszcze Kasieńki się chce, to wierzcie mi, nie jest źle".
  Słowa tej piosenki wziałem sobie do serca i......stosuje w życiu, bo "NIC TAK ŻYCIA NIE UPIĘKSZY, JAK KOBITKA I JEDEN GŁĘBSZY"

 • tadeusz1939

  Oceniono 61 razy 47

  Zycie mozna porownac do defilady Wola juz przeszla a Ochota jeszcze nie

 • jedyny_twardziel

  Oceniono 48 razy 42

  W kim się libido
  Nie odzywa,
  Ten to ( na pewno !!! )
  Już dogorywa.

 • zal.p.l

  Oceniono 218 razy 32

  No tak, po raz kolejny odcinek z serii "baba nie wie ale sie wypowie". Pytac babsko o sexualnosc mężczyzn w szczegolnosci o strone psychologiczną to tak jakby wróżka ustalała deficyt budżetu Państwa. No ale w feminazistowskiej tubie MOŻNA !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX