Seks jest przereklamowany! Wolę czekoladę, ewentualnie zakupy! (18+)

Dobry Seks
22.12.2014 15:12
Seks jest zdrowy, przyjemny, zapobiega depresji, a jednak nieraz dobrowolnie z niego rezygnujemy. 'Już mi się nie chce' - mówią ci, którzy endorfin i innych hormonów zadowolenia wolą dostarczać sobie inaczej niż w łóżku. Seksuolożka Iza Jąderek przekonuje, że rzadko tylko lenistwo stoi za naszym spadkiem libido. 'Seks w stałym związku to fizyczny objaw zaangażowania emocjonalnego, więc warto się zastanowić, czy za niechęcią do zbliżeń nie kryje się coś więcej' - przekonuje specjalistka. Przypomina, że seks ma ogromy wpływ na nasze zdrowie, a przyczyny spadku libido są różne: od źle dobranej antykoncepcji począwszy, poprzez cukrzycę, a na zaburzeniach przysadki mózgowej skończywszy. Szukajcie pomocy niekoniecznie w innych ramionach. Czasem pomaga szczera rozmowa. Ekspertka podpowiada też, jak sobie radzić po bolesnym rozstaniu, kiedy boimy się znowu próbować.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej gość rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj
Więcej o:
Komentarze (51)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Michał Żurawski

  Oceniono 29 razy 3

  Dzisiejsze kobiety to rozpuszczone księżniczki i puszczalskie. Do garów tam gdzie wasze miejsce !

 • razb1947

  Oceniono 1 raz 1

  Jak kot by siedział tylko przy jednej dziurze to by z głodu padł, i dlatego powinien być dozwolony skok w bok dla zdrowia.

 • eti.gda

  Oceniono 1 raz 1

  "Seks rzecz to przyjemna, jeno ruchy, jak na filozofa, nieprzystojne"
  (Immanuel Kant)

 • q-ku

  Oceniono 1 raz 1

  panowie, weźmy raz a dobrze i się wykastrujmy. Będziemy wolni od seksu i zależności od fanaberii koleżanek małżonek/partnerek...

  Ciekawe co one wtedy zrobią - bez tych 3 miliardów jeleni?

 • dirtydog

  Oceniono 7 razy 1

  EEEE tam , nic nie zastąpi kobiecie dobrego orgazmu .... jeżeli przeżyła dobry orgazm to jest od tego już uzależniona :DDDD

 • mentice

  Oceniono 1 raz 1

  Piosenka z programu o kutasikach i cipkach dla dzieci, od lat 3 do 6, w Szwecji.

  www.youtube.com/watch?v=8Wp9iNINHMc
  Rozkoszne :)

 • Michał Żurawski

  Oceniono 33 razy 1

  Mam powodzenie u kobiet i sprawdzam je jak bardzo są wierne swoim chłopakom oraz mężom. Po kilku latach mogę stwierdzić, że dzisiejsze kobiety to rozpuszczone księżniczki oraz puszczalskie, do garów tam gdzie wasze miejsce!

 • wj_2000

  0

  Jeśli się zastanowić nad celami dla których ewolucja wytwaorzyła takie, a nie inne potrzeby i zachowania seksualne, to wszystko staje się jasne.
  Duży mózg, który jest użyteczny pod warunkiem jego długotrwałego "programowania" powoduje, że ludzkie dzieci są WYJĄTKOWO długo (w porównaniu do innych dużych ssaków) niesamodzielne.
  Nie jest możliwy schemat taki jak, powiedzmy u niedźwiedzi, że niedźwiedzica SAMA jest w stanie odchować dziecko i po roku zająć się następnym. W takiej sytuacji jest korzystne, by TYLKO najsprawniejsze samce zostawały ojcami zapładniając każdy wiele samic.
  Popęd seksualny występuje w takim przypadku tylko w okresie w którym może dojść do zapłodnienia. Gdy samcowi nie pachnie żadna płodna samica seks go NIE INTERESUJE!!!!!
  U ludzi do wychowania potomstwa potrzebna jest STAŁA pomoc mężczyzny. Mężczyzna ma pomagać matce, a tym co ma go do tego skłaniać jest jego nienasycenie seksualne!! Kobieta DOPUSZCZAJĄC go do włąsnego ciała ALBO NIE ma kij i marchewkę, ma walutę, którą płaci za tę opiekę.
  Nie było w interesie gatunku by kobiecie (poza okresem rui) CHCIAŁO się kopulować!!! Bo wtedy oddawała by się za darmo i chłop nie musiał by się starać. Ba mógłby sam stawiać żądania by łąskawie zgodził się panią zadowolić!!!
  Ta ogromna, OCZYWISTA asymetria przejawia się dzisiaj w tym, że to kobietom odechciewa się seksu. A mając włąsne pieniądze i ewentualnie wymiar sprawiedliwości, który w razie czego i tak każe tatusiowi płacić alimenty, nie ma powodu przełamywać się i zmuszać do seksu na którym jej nie zależy.

 • asyndrome

  Oceniono 12 razy 0

  to się nazywa niedopchanie

 • vicente73

  Oceniono 14 razy 0

  "Zakupy"... Pieprzona szmaciara...

 • kocurek238

  Oceniono 1 raz -1

  Ja tam wolę seks najlepiej mi to wychodzi z bratową,pewna i daje na całego,brat pracuje za granicą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX