Seks jest przereklamowany! Wolę czekoladę, ewentualnie zakupy! (18+)

Dobry Seks
22.12.2014 15:12
Seks jest zdrowy, przyjemny, zapobiega depresji, a jednak nieraz dobrowolnie z niego rezygnujemy. 'Już mi się nie chce' - mówią ci, którzy endorfin i innych hormonów zadowolenia wolą dostarczać sobie inaczej niż w łóżku. Seksuolożka Iza Jąderek przekonuje, że rzadko tylko lenistwo stoi za naszym spadkiem libido. 'Seks w stałym związku to fizyczny objaw zaangażowania emocjonalnego, więc warto się zastanowić, czy za niechęcią do zbliżeń nie kryje się coś więcej' - przekonuje specjalistka. Przypomina, że seks ma ogromy wpływ na nasze zdrowie, a przyczyny spadku libido są różne: od źle dobranej antykoncepcji począwszy, poprzez cukrzycę, a na zaburzeniach przysadki mózgowej skończywszy. Szukajcie pomocy niekoniecznie w innych ramionach. Czasem pomaga szczera rozmowa. Ekspertka podpowiada też, jak sobie radzić po bolesnym rozstaniu, kiedy boimy się znowu próbować.

'Dobry seks' to cykl w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej gość rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj
Więcej o:
Komentarze (51)
Zaloguj się
 • pandzl

  Oceniono 124 razy 102

  Jak przeczytałem czwarta płeć to w robocie wszystkie trzy płcie turlały się ze śmiechu. Tak się wszyscy trzęśli, że ktoś musiał sobie jedną ręką cycki a drugą jajka trzymać.

 • zal.p.l

  Oceniono 126 razy 64

  Jak słucham takiej baby to od razu przechodzi miłosc do drugiej plci a rosnie nienawisc. Przeciez ta baba plecie trzy po trzy a po drugie jest urodzoną feminazistką. Samolubna z klapami na oczach. U neij nie istnieje ktos taki jak mężczyzna bo cóz znaczy "jak sobie radzic po rozstaniu" jedynie dla kobiet ? A mezczyzni niech sobie radzą bo "to tylko faceci". Kolejna sfera życia zagarnięta przez babe dla bab ?

 • sonix24

  Oceniono 102 razy 48

  Pieprzenie Pani Jąderek. Wie Pani doskonale że kobiety chcą uprawiać seks tylko że nie ze swoim partnerem.

 • wujek_samo_bro

  Oceniono 53 razy 45

  To piąta płeć będzie taka, co lubi piwo i golonkę ;)

 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 50 razy 40

  Odczepcie się od ludzkich wyborów życiowych. Ludzie mają prawo woleć czekoladę, książki, gry, sport, pogaduchy od seksu i nie muszą się z tego tłumaczyć.

 • Paweł Yyy

  Oceniono 63 razy 33

  Przereklamowane to są polki a nie seks, w tym kraju to nie żadna czwarta płeć tylko niestety norma - większość kobiet to impotentki i egoistki.

 • odowk

  Oceniono 45 razy 31

  abstrahując od spraw seksu, nie wiem, jak można "woleć zakupy" . Dziś natyrałem się, bo musiałem sobie przez całą godzinę łazić po hipermarkecie i zrobić spore zakupy. Pewnie, jakbym miał pieniądze na pomoc domową, to bym opłacał sobie robienie większości zakupów. Ale nie jestem bogaczem i wykonuję ten czasem nieprzyjemny obowiązek sam.

  O co chodzi w ogóle z "lubieniem zakupów"? Wydaje mi się czasem, że takie osoby mają skłonności masochistyczne albo mają chrzan zamiast mózgu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX