(16+) Podboje seksualne - dlaczego wszyscy kłamią?

Dobry Seks
22.01.2014 10:13
(16+) Podboje seksualne - dlaczego wszyscy kłamią? Przechwałki na temat seksu zaczynają się już w szkolnej szatni, a potem nie umiemy przestać - przekonuje Joanna Keszka, edukatorka seksualna. Wciąż traktujemy seks jak sport wyczynowy, a nie źródło przyjemności dla dwojga. Męskie kłamstwa są przede wszystkim ilościowe: deklarowany wynik 'zdobyczy' trzeba przynajmniej podzielić przez dwa. Kobiety, wciąż blokowane przez wstyd i uwarunkowania kulturowe, 'osiągi' zaniżają. Częściej natomiast kłamią, że mają megaorgazmy wielokrotne, w dodatku bez stymulacji łechtaczki - sam penis wystarcza. Oszukujemy nie tylko otoczenie, ale i siebie samych: przypisując seksowi nieprawdziwą rolę w naszym życiu. Stąd potem dramaty. On 'nagle odkrywa' po wielu latach, że wybranka nie lubi seksu. Ona nie przepadała za nim nigdy, ale gdy byli młodzi i zakochani, partner chciał wierzyć, że to nie jest najważniejsze. Teraz ma pretensje...

Porozmawiaj na forum

Zobacz inne odcinki Dobrego seksu


Napisz do nas na dobryseks@agora.pl
Więcej o:
Komentarze (38)
Zaloguj się
 • wirusowyjohn

  Oceniono 96 razy 54

  A co kogo obchodzi ilu ktoś inny miał partnerów lub partnerek seksualnych?

 • jacek.nie.placek

  Oceniono 52 razy 40

  EDUKATORKA? To taki modny eufemizm.

  Ta pani prowadzi sklepik z wibratorami na Hożej. Widać interes kiepsko idzie (ach ten remont!), bo pani stara się udzielać po telewizjach śniadaniowych i innych mediach wybitnie opiniotówrczych, ALE TA PANI NIE MA ŻADNYCH KWALIFIKACJI ZAWODOWYCH.

  Prof. Lew Starowicz jest profesorem, seksuologii, a nie sprzedawcą gumowych penisów.
  A pani Keszka?

  Pani Keszka nie jest nawet dziennikarką z wykształcenia, z zawodu też zresztą nie, bo - umówmy się - redagowanie własnego serwisu to nie dziennikarstwo.

 • mieetek

  Oceniono 39 razy 29

  Ja jakoś w Polsce nie spotykam facetów, rozmawiających na ten temat.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 33 razy 19

  "Napisz do nas na dobryseks@agora.pl" - mam dołączyć focię i opis tego, co lubię? Ale wy tam w redakcji nie macie nikogo godnego zainteresowania. Sorry, taki gust.

 • wirusowyjohn

  Oceniono 16 razy 14

  Czasem moźna mieć jedną partnerkę w życiu, ale nosicielkę hiv, i po niej już nigdy żadnej....

 • arwena2010

  Oceniono 16 razy 12

  102 ale jakoś nie spotkałam sie z rozmowami ilu facetów miałaś w swoim zyciu...to jakaś wyssana z brudnego palucha kaczka

 • con-desiros

  Oceniono 10 razy 8

  ...normalka seta!

 • arkras

  Oceniono 7 razy 7

  9 :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX