[16+] Naturalny zapach intymny - afrodyzjak czy antyafrodyzjak?

Dobry Seks
18.01.2013 11:29
Kobiecą woń Francuzi określają jako cassolette, czyli kadzielnica z perfumami. Ponoć to potężna broń w seksie, która 'może burzyć domy i przewracać trony'. Wiele kobiet podnieca również nieco ostry zapach męskiego ciała. Wygląda na to, że najsilniejszym wonnym afrodyzjakiem nie są perfumy za wielkie pieniądze, a naturalny zapach czystego ciała. Zarazem mnóstwo kłopotów z tymi zapachami. Czy niczym owady rzeczywiście wydzielamy wabiące feromony? Czy brak akceptacji dla woni własnej i partnera oznacza poważne problemy z seksualnością? Wyjaśnia Daniel Cysarz, seksuolog

Podyskutuj na Forum Partnerstwo i Seks i zobacz inne odcinki Dobrego seksu

Napisz do nas na dobryseks@agora.pl
Więcej o:
Komentarze (47)
Zaloguj się
 • Gość: Romek

  Oceniono 147 razy 121

  ja używam perfum, ale wyłącznie po to, by mniej czuć było ode mnie wódą

 • Gość: yeti

  Oceniono 105 razy 81

  jeżeli naturalny zapach partnera nie podoba się, to nie powinno się z nim być.

 • Gość: Wołodyjowski (płk)

  Oceniono 77 razy 55

  Uwielbiam zapach pochwy.Troche pachnie olejem,trochę opiłkami metalu gdy szabla świeżo ostrzona,trochę zaschłą krwią gdy zdarzyło mi się nią ściąć łeb jakiemuś tatarskiemu ordyńcowi. Baśki ,jako żywo,"toto łototo" to jużci nie to.

 • breslavia

  Oceniono 19 razy 15

  Rada dla pana którego zapach partnerki nawet po prysznicu przypomina nadpsutego śledzia ( z tego programu). Kobieta jest zarazona grożna bakteria. Ona powoduje straszliwy rybi odór z pochwy.

 • Gość: elmo

  Oceniono 14 razy 12

  Są osoby, co po prostu śmierdzą (są chorzy, otyli, jedzą "śmierdzące" produkty itp.). Mam znajomego, co tak capi, że nie można przy nim wytrzymać. Nie wiem, dlaczego nikt mu tego nie powiedział. Ja nie przebywam z nim na co dzień, ale gdyby tak było, to bym padła.

 • Gość: adasko_st

  Oceniono 15 razy 9

  Mam o tym swoje zdanie , jak kobieta pachnie delikatnie po myciu to OKEY ale latem też podchodzi pod pot zapach . To samo jak facet się umyje i pachnie trochę z miejsc intymnych jest okey , ale to co da się wyczuć z daleka to zwykły pot i niedbałość .
  Przedmówcy piszą chyba o pocie np: z pod pach który świeży może i lekko pachnie , ale jak ktoś pod dniu w upalny dzień się nie myje i nie używa perfum tylko truje innym np: w autobusie to nie jest normalne

 • Gość: Prezes

  Oceniono 19 razy 3

  Stop prostactwu!!!!! Nie jesteście faceci tylko zielone liście!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX