Kochasz swoje serce? Skup się na diecie

Moda na Serce
21.10.2016 16:11
W ciągu życia przez nasz organizm przechodzi ok. 40 ton żywności. Jeśli będą to śmieci, nas też zbudują śmieci' - przypomina Agnieszka Piskała, specjalista żywienia, ekspert kampanii 'Moda na Serce'

Jeśli już chorujesz, pomóc może dieta. Jeśli chcesz przed chorobą się uchronić, także pilnuj, by ten codzienny koszyk produktów był dobrej jakości - dodaje ekspertka.

Agnieszka Piskała przeanalizowała aktualną piramidę żywienia i wyjaśniła, dlaczego w jej podstawie znalazła się aktywność fizyczna.

Jaki jest związek między warzywami a cholesterolem? Zbożami a ryzykiem udaru? Ile wolno spożyć dobrych olejów i dlaczego tak mało? Zobacz

Film powstał w ramach kampanii Moda na Serce

Dla tych, co wolą czytać, artykuł na temat piramidy żywienia

Dołącz do Zdrowia na Facebooku!
Więcej o:
Komentarze (2)
Zaloguj się
  • Teresa Resko

    Oceniono 1 raz 1

    Dużo przecież można zrobić z krajowymi ziołami i produktami .Można przy okazji być zdrowszym i stracić trochę wagi. Sama wiem po sobie bo schudłam już 19 kg od końca zeszłej wiosny i jem właściwie tylko polskie produkty w zwykłych cenach. Trzeba dbać o siebie ale nie dać sie zwariować i nie wydawać niepotrzebnie masy pieniędzy rujnując sobie zdrowie. Poczytajcie sobie książkę: odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii. Masa cennych informacji powszechnie nie znanych. Kiedyś stosowałam diety cud i męczyło mnie jojo. Teraz jest super i nie robię sobie krzywdy tymi wynalazkami i mam świetne samopoczucie. Wyniki na cukier, cholesterol i morfologie mam idealne :)

  • krisdebarg

    0

    przecież dla serca lżej jak człowiek cały czas leży

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX