Pogromcy tłuszczu, czyli jesz i chudniesz!

Eliza Dolecka, Mateusz Sadowski
19.02.2016 11:06
Nie proponujemy ci cudownych odchudzających proszków ani zieleniny bez smaku. Wśród liderów pogromców tłuszczu znajdziesz produkty pochodzenia zwierzęcego, bardzo smaczne przekąski i dodatki. Coś, czym naprawdę można się najeść i jeszcze chudnąć!

Sycące, smaczne, pożywne i odchudzające? Dokładnie! Są na to konkretne dowody. Głodówka to najczęściej kiepski pomysł na odchudzanie, bo organizm głodzony, za wszelką cenę, robi zapasy na potencjalnie jeszcze gorsze czasy. Sytuacja staje się patowa.

Chudnij sprytnie, uspokajając mózg, że jego potrzeby kaloryczne zostaną zaspokojone. Wykorzystaj te sprawdzone produkty. Dowiedz się, co i dlaczego działa.

Dla tych, co wolą czytać: wersja artykułowa

Dołącz do serwisu Zdrowie na Facebooku!
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • fatherr

  Oceniono 51 razy 31

  Żeby schudnąć, to trzeba przede wszystkim ruszyć d**ę sprzed komputera czy telewizora, a nie liczyć, że cudowne jedzenie spali za was cały nagromadzony przez lata tłuszcz.

 • niewiemcowybrac

  Oceniono 16 razy 10

  Ta wersja artykułowa (nie wiem co to za słowo) to tzw wersja ze slajdami, czyli dla tych co lubią klikać ! Od klikania schudniesz ! Toż to wysiłek.

 • artur2282

  Oceniono 8 razy 2

  zalecana dzienna dawka witaminy C ? 100-400 mg ? to nie prawda .prosze sprawdzic ,czy i kto robil badania o wita C .pozdrawiam

 • tableslaw

  Oceniono 3 razy 1

  Słowa pisanego zero. Klikaj, odsłaniaj, oglądaj reklamy, płać za to, że "redahtury zarabiajo"

 • alabama75

  Oceniono 7 razy 1

  Callanetics spala tłuszcz idealnie.

 • veritas123

  0

  Sperma podobno też działa odchudzajaco

 • alabama75

  0

  Ćwicz callanetics to schudniesz

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX