Pogromcy tłuszczu, czyli jesz i chudniesz!

Eliza Dolecka, Mateusz Sadowski
17.06.2016 08:00
Nie proponujemy ci cudownych odchudzających proszków ani zieleniny bez smaku. Wśród liderów pogromców tłuszczu znajdziesz produkty pochodzenia zwierzęcego, bardzo smaczne przekąski i dodatki. Coś, czym naprawdę można się najeść i jeszcze chudnąć!

Sycące, smaczne, pożywne i odchudzające? Dokładnie! Są na to konkretne dowody. Głodówka to najczęściej kiepski pomysł na odchudzanie, bo organizm głodzony, za wszelką cenę, robi zapasy na potencjalnie jeszcze gorsze czasy. Sytuacja staje się patowa.

Chudnij sprytnie, uspokajając mózg, że jego potrzeby kaloryczne zostaną zaspokojone. Wykorzystaj te sprawdzone produkty. Dowiedz się, co i dlaczego działa.

Dla tych, co wolą czytać: wersja artykułowa

Dołącz do serwisu Zdrowie na Facebooku!
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • six_a

  Oceniono 22 razy 22

  zapomnieliście o człowieku. człowiek jest największym pożeraczem tłuszczu.

 • andrzej.rokosz

  Oceniono 15 razy 15

  Jak mi się jeszcze raz pokaże bzdurny komunikat w ramce, to przestanę zaglądać na strony wyborczej. Kogoś w związku z tym kretyńskim RODO całkowicie porąbało. I gdzie jest ta wersja "artykułowa", bo jeżeli na facebooku to możecie sobie podarować, nigdy z tego badziewia nie korzystałem i nie będę korzystał.

 • martaa-a126

  Oceniono 6 razy 0

  Super artykuł!

 • lena1224

  Oceniono 23 razy -21

  Jeśli chcecie mieć super figurę, zrzucić parę kilo lub zacząć dbać o samą siebie to ze szczerego serca polecam tego Pana .igortreneronline. Ułożył mi chyba najlepszy plan jaki kiedykolwiek przerabiałam. Mam na myśli dietę, trening i suplementację(bo to też istotne) a taki pakiecik można zamówić na stronie od ręki. Praca w pozycji siedzącej i ciągłe przemieszczanie się autem źle wpłynęło na moje ciało jak i na zdrowie. Spróbowałam coś zmienić i się udało, efekty były w mgnieniu oka! :) Jeżeli i wy chcecie coś zmienić to warto zajrzeć na .igortreneronline.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX