Lekarze łapią się publicznie za krocze. W dobrej wierze!

TVN24/x-news
24.11.2014 00:58
Rak jąder zabiła młodych mężczyzn. Panowie nie badają jąder, a powinni to robić tak samo często, jak kobiety wykonują samobadanie piersi. W razie odkrycia jakichkolwiek nieprawidłowości, należy błyskawicznie skontaktować się z lekarzem, bo w przypadku chorób nowotworowych wciąż największym wrogiem pacjenta jest czas. Ponieważ polskich pacjentów wciąż blokuje wstyd i ignorancja, lekarze z Kliniki Urologii i Onkologii Urologicznej postanowili przyłączyć się do ogólnoświatowej akcji społecznościowej #FeelingNuts. Przedsięwzięcie wspierają gwiazdy i zwykli użytkownicy internetu, w tym kobiety. Także w zaciszu domowym. 'Badanie polega na obmacywaniu się. Zdarzały się przypadki, że guza piersi u kobiety wykrywał partner. Nie ma przeszkód, by badanie jąder wykonała kobieta' - mówi jeden z lekarzy.

Chcesz dowiedzieć się dokładnie, kto należy do grupy ryzyka raka jąder (to bardzo młodzi ludzie!), jak wykonać badanie i walczyć z chorobą, czytaj

Dołącz do serwisu Zdrowie na Facebooku!
Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • felinecaline

  Oceniono 25 razy 21

  Niech sie tylko "Fronda" o tym dowie! :P

 • kieszonkowiec12

  Oceniono 3 razy 3

  W drugim filmiku o penisie mówią, że można go złamać. Stąd chyba określenie "Ty ch...ju złamany". Współczucia dla facetów.

 • kwrona0

  Oceniono 2 razy 0

  #FellingNuts? Czy nie raczej #FeelingNuts?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX