7 grzechów głównych pacjenta. Z tego śmieją się lekarze

Filip Chmielewski, Eliza Dolecka, czytał: Błażej Grygiel
09.04.2014 14:10
Nie ma Polaka, który nie narzekałby na rodzimych 'konowałów'. Według nas lekarze są: niekompetentni, gburowaci, leniwi, obojętni na ludzkie nieszczęście. Opowiadamy sobie mrożące krew w żyłach opowieści o źle postawionych diagnozach, niewłaściwie dobranych lekach, niepotrzebnych 'torturach'. Uwaga! Lekarze także (chociaż bardziej dyskretnie) 'obgadują' pacjentów. Nasze przywary utrudniające ich pracę bywają śmieszne, denerwujące i niepokojące. Przedstawiamy 7 grzechów głównych pacjenta według internistów. Pomijamy kwestie tak oczywiste, jak brak higieny. Z ręką na sercu - nie grzeszysz? Dla tych, co wolą czytać wersja artykułowa.
Dołącz do zdrowia na Facebooku.
Więcej o:
Komentarze (33)
Zaloguj się
 • lokomobila.blog.pl

  Oceniono 285 razy 253

  Największym grzechem pacjentów jest to, że chodzą do lekarzy. System funkcjonowałby doskonale, gdyby nie cholerni pacjenci.

 • shine forth

  Oceniono 189 razy 173

  Na NFZ.:Panie doktorze mam silne bóle brzucha. Jest pani młoda nic pani nie jest. Czasami każdego coś boli. Prywatnie Panie doktorze boli mnie brzuch. Proszę się położyć zrobimy USG. Tak ma pani 10cm torbiel zapraszam jutro do szpitala na operację.

 • regupl

  Oceniono 138 razy 104

  Tak kochani, zapisujmy się do 5 lekarzy a potem narzekajmy na kolejki. Przyjął cię któryś? ODMÓW POZOSTAŁE TERMINY!! Niech skorzysta ktoś, kto pilnie potrzebuje.

 • zeus_gromowladny

  Oceniono 97 razy 95

  Czy na miłość boską moglibyście nie jechać z tym filmem z automatu, tylko poczekać aż kliknę play?

 • kiboko

  Oceniono 51 razy 35

  Przychodzi baba do lekarza:
  - Panie doktorze, nie mam cycków.
  - Ajajaj...
  - Serdecznie współczuję...

 • kiboko

  Oceniono 37 razy 31

  - Panie doktorze, urwało mi worek.
  - Mosznowy?
  - Niy mom.

 • nowymm

  Oceniono 28 razy 28

  czekam na moment kiedy lekarz internista będzie mnie mógł zdalnie zarejestrować do ortopedy

 • Anna Łojewska

  Oceniono 40 razy 20

  Zapytałam lekarza o drętwienie twarzy (mojej) i czy ma to związek z ciśnieniem? Tak, to może być nadciśnienie- lekarz odpowiedział. A już dochodziło do 200! Leki mam wpisane do kartoteki, a powinny być w wersji elektronicznej. Kolejki?- Specjalista za ok. 6 m-cy! Kolejne leki- z kolejki w szpitalu- czy to prawda, że witamina A +E pomoże mi w profilaktyce ochrony przed udarem? Tak- może pomóc.To tylko mała próba z rocznej choroby i walki z nadciśnieniem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX