Zobacz operację usunięcia zaćmy

Eliza Dolecka, Katarzyna Łuka
03.10.2011 08:38
Cały zabieg zazwyczaj trwa jedynie kwadrans, a pozwala trwale przywrócić pacjentowi zdolność widzenia. Chociaż w Polsce przyjęło się traktowanie takiej operacji jako ostateczności, przeprowadzający ją w Centrum Mikrochirurgii Oka LASER prof. Jerzy Szaflik przekonuje, że zwlekanie nie ma sensu. Skuteczność zabiegu w przypadku samej zaćmy ocenia na niemal 100%, a nowoczesne soczewki pozwalają przy okazji skorygować i inne problemy ze wzrokiem. Ocenia się, że zaćma to problem niemal 800 tysięcy Polaków. Zobacz, jak sprawnie można go rozwiązać.
Więcej o:
Komentarze (4)
Zaloguj się
 • szkay

  Oceniono 1 raz 1

  Ja jestem z Białegostoku i ten Michnowski ma bardzo dobrą opinie. W mojej rodzinie już 2 osoby przechodziły zabieg właśnie u niego i są bardzo zadowoleni.

 • truselka

  Oceniono 1 raz 1

  Na taki zabieg to tylko do dobrego specjalisty. Zaćmę usuwałam u dr. Michnowskiego bo skrupulatnym przeszukiwaniu internetu wybrałam właśnie jego bo zna się na fachu. Na pewno nie poszłabym do pierwszego lepszego okulisty na tego typu zabieg.

 • dient3

  0

  Ciekawy filmik

 • kaklon23

  0

  Ja już całe szczęście jestem po zabiegu na zaćmę u Michnowskiego. Poleciła mi go przyjaciółka i lepiej trafić nie mogłam. Bardzo ciężko się to teraz ogląda,a ale zabieg taki jest konieczny aby ocalić wzrok.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX