Mąż nie wylogował się z Facebooka i teraz wiem, że ma romans

Dobry seks
13.03.2016 11:28
Zawsze myślałam, że mnie ten problem nie dotyczy, a jednak... Był w delegacji i tam się coś wydarzyło. Jak dalej żyć? Wciąż go kocham! [LIST]

Czasem nie warto ulec pokusie i zaglądać do cudzej korespondencji, bo można się boleśnie zdziwić... A może warto? Seksuolożka Izabela Jąderek przekonuje, że często wcześniejsze niepokojące sygnały problemów w związku pchają nas 'do złego'. Tak czy owak: stało się. Co teraz?

Jak rozmawiać z partnerem, co do którego mamy więcej niż uzasadnione podejrzenia o niewierności? Jak wygląda krajobraz po zdradzie? Czy warto przemilczeć odkrycie, zwłaszcza gdy wciąż nie mamy pewności, a nie chcemy wyjść na szperających w cudzych rzeczach paranoików? Zobacz!

'Dobry seks' to cykl, w którym Agnieszka Wirtwein-Przerwa i jej goście rozmawiają o zagadnieniach dotyczących ludzkiej intymności. Ciąża, związki, seks - w tym programie nie ma tematów tabu. Oglądaj, a na pewno dowiesz się czegoś nowego! Pozostałe odcinki cyklu znajdziecie tutaj.
Więcej o:
Komentarze (16)
Zaloguj się
 • zigzaur

  Oceniono 39 razy 33

  Wyjechał na narty a ona znalazła korespondencję z leśnym ru...
  ...nem?

 • wranek

  Oceniono 34 razy 28

  Myśl pozytywnie. Pomyśl, że partnerka Twojego męża przyprawiła rogi swojemu mężowi.

 • zimnabuka2016

  Oceniono 25 razy 25

  zdradzic i nie wylogowac sie z FB

 • amur-49

  Oceniono 21 razy 9

  Prawdziwa wierność małżeńska nie w kroczu się mieści. Kiedy młodzi się pobierają, to są dla siebie (z powodu łączącego ich uczucia) powiernikami najgłębszych sekretów, przyjaciółmi którzy zawsze na siebie mogą liczyć, takimi co wiele maja wspólnych spraw i tematów. I myślą, że tak już zostanie na zawsze. A życie te romantyczne złudzenie niestety niszczy bezlitośnie. I kiedy przychodzi czas, że on jej, a ona jemu nie powie o swych niepowodzeniach np. w pracy, bo zamiast wsparcia w trudnym czasie znalazł by (znalazła) jeszcze dobicie leżącego - to właśnie jest prawdziwa zdrada małżeńska. A seksualny "skok w bok"? Przepraszam, a cóż takiego się stało? Małżonek / małżonka - wraca, no to jest OK. Zazdrość o seks na boku miała uzasadnienie wówczas, gdy ów seks prowadził do poczęcia dziecka. Facet nie chciał łożyć na wychowanie dzieciaka, który jego genów nie nosi. Kobieta nie chciała, żeby jej chłop tracił czas, środki i energię dla nie jej dziecka. Dobrze, ale te czasy już minęły. A i to dodam, że lansowany przez Kościół pogląd, że współżycie powinno prowadzić do ew. poczęcia sprowadza małżonków do poziomu zwierząt. To zwierzęta kopulują dla poczęcia potomstwa. Ludzie (nie tylko małżonkowie) współżyją dla wzajemnej przyjemności i tym się seks różni od kopulacji.

 • jakizajety

  Oceniono 18 razy 6

  Namierzyć tuftę i zutylizować.... :-)

 • piesiec81

  Oceniono 1 raz 1

  Znowu nie daliście niczego dla tych, którzy lubią czytać. Na filmik nie chce mi się tracić czasu. Przynajmniej są ciekawe komentarze.

 • Teresa Formela

  Oceniono 3 razy 1

  Zdrada jest wybaczalna,ale taki zwizek nie ma sensu,jak po takim czym można zaufać drugiej osobie?Nie można i należy rozstać się dla dobra i szacunku dla samego siebie,to drugą osobe posłać do diabła.

 • ollele

  Oceniono 5 razy 1

  Odwróćmy więc sytuację; żona nie wylogowała się z FB i mąż przejrzał korespondencję. Czy teraz Panowie poczują się lepiej i czy cokolwiek to zmieni?! Fakt jest taki, że jeśli oboje umawiają się na związek tylko ze sobą a jedno nie dotrzymuje umowy i nie ma odwagi o tym powiedzieć jest ma równi traktowane z przeglądaniem cudzej korespondencji. Czy lojalność jednej strony w tej sytuacji jest w porządku? Nie można przerzucać winy na osobę przeglądającą historię i wybielać siebie, że niby gdyby nie przejrzała.... to co by to zmieniło?! Zdrada to zdrada! Jedno i drugie jest nie w porządku!

 • wyciety

  Oceniono 24 razy 0

  W/g prawa pontoniarzy,nalezy ja ukamieniowac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX