Odra rozprzestrzenia się po całej Europie. Wszystko przez antyszczepionkową propagandę

Gazeta.pl
11.04.2017 17:42
Światowa Organizacja Zdrowia zwraca uwagę na wzrost zachorowań w całej Europie, także w Polsce. Problem zachorowań powrócił, bo rodzice nie chcą szczepić dzieci. Antyszczepionkowcy głoszą teorie, które zniechęcają rodziców do szczepień. Niestety, obniżają w ten sposób odporność reszty społeczeństwa.
Komentarze (90)
Zaloguj się
 • lese_majeste

  Oceniono 28 razy 20

  należy wykorzystać tzw. reformę edulacji i dla rozmyślnie nieszczepionych wzorem australijskim czy kanadyjskim utworzyć odrębne szkoły a dalej niech się nimi zajmie pan Karol Darwin, dlaczego z powodu czyjejś głupoty mają być narażane inne dzieci, mówię o rozmyślnie nieszczepionych, a nie o takich, u których są przeciwskazania medyczne

 • Oceniono 25 razy 17

  Przeciwko odrze szczepienia odbywają się w wieku 12 miesięcy. Przez oszołomów, którzy nie szczepią własnych dzieci, narażane są najbardziej bezbronne - noworodki i niemowlaki. Gdyby dotyczyło to tylko ich dzieci niech sobie nie szczepią i ryzykują życiem własnych dzieci. Niestety narażają innych!

 • joly.roger

  Oceniono 7 razy 7

  A ja uważam że wszelkie choroby to z prądu i gazu pochodzą (bo to spisek elektrowni i ruskich), w związku z tym od jutra zaczynam palić ognisko na środku pokoju i na nim gotować jedzenie. Problem że mieszkam w bloku, ale to moje mieszkanie i wolno mi! I wcale nie prawda że mogę spalić cały blok, widziałem filmik na YT jak facet palił ognisko i nie spalił! Zapraszam proepidemików do zamiaszkania koło i nade mną, jako ludzie niezależnie myślący i uświadomieni w spiskach będziemy się świetnie dogadywać.

 • portagen

  Oceniono 7 razy 5

  Powinna obowiązywać ustawa, nie chcesz to nie szczep ale jak nie zaszczepisz a dziecko zachoruje to rodzice w 100% płacą za jego leczenie.

 • pan.szklanka

  Oceniono 6 razy 0

  Nieszczepione dziecko może stracić życie. Pewności nie ma. Nieochrzczone, w doktrynie katolickiej, traci szansę na życie wieczne w raju z całą pewnością i czeka je wieczność w miejscu zwanym Limbo. Jasne więc, co powinno mieć (i ma) priorytet.

 • stefffon

  Oceniono 7 razy -5

  ludzie walcza ze szczepieniami przez koncerny farmaceutyczne, ktore chcialy oszczedzic zmnieszajac dawki i wydluzajac ich trwalosc. Zaczely dodawac konserwanty (formaldehyd, zwiazki rteci) i dodajac wzmacniacze (zwiazki aluminium) i nic dziwnego ze przez to szpeionki bardziej szkodza.
  Dodatkowo ludzie zobaczyli, ze reklamowane szczepienia na grype nie dzialaja (bo zwykle na sa 10% odmian) i przez to sa sceptyczni.

 • tereska77

  Oceniono 14 razy -6

  w Rumunii szczepienia sa obowiązkowe, w Niemczech/Francji dobrowolne, dlaczego na zachodzie nie ma "epidemii"?

 • brodeek

  Oceniono 21 razy -13

  Pytanie: dlaczego szczepionki na niemal całym zachodzie Europy są dobrowolne? I dlaczego funkcjonują, niemal w całej Europie za wyjątkiem Polski fundusze odszkodowawcze wypłacające gigantyczne odszkodowania za szkody poczynione przez niektóre szczepionki?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX