"Uwaga, bo ci ptaszek wyfrunie!" Jak dyskretnie powiedzieć komuś, że ma rozpięty rozporek?

Jak by to powiedzieć
09.02.2015 14:18
Wychodzimy w pośpiechu z łazienki, albo mamy uszkodzone spodnie... Powody bywają różne, ale efekt jeden - rozpięty rozporek. Co powinna powiedzieć osoba, która to zauważyła?

Jak by to powiedzieć... Ile razy zaczynaliście zdanie od takiej formułki? My też, dlatego w nowym cyklu zastanawiamy się, jak ubrać w słowa trudne i wstydliwe tematy.

Kim są nasi eksperci? To zwykłe osoby, które spotykamy na co dzień na ulicy: wróżka, reżyserka filmowa, artyści, muzycy, dziennikarze, handlowcy, marketingowcy, freelancerzy, czyli szeroki przekrój różnych ludzi z jednym wspólnym mianownikiem - nie boją się wypowiedzieć na tematy dla wielu ludzi krępujące. Zazwyczaj o opinię prosimy też eksperta od zachowań, relacji. W kwestii rozporkowej przepytaliśmy Aleksandrę Toth, psychoterapeutę z Centrum BEN MED.

Wydaje wam się pewnie, że bez problemu radzicie sobie w codziennych sytuacjach. Spróbujcie więc bez cienia zawstydzenia poprosić swoich gości o zdjęcie butów, kolegę z pracy o umycie rąk po wyjściu z toalety, albo partnerkę o ogolenie nóg. I to w taki sposób, by nie urazić drugiej połowy, a jednocześnie uzyskać efekt, o który nam chodzi! Jeśli nie wiecie jak ugryźć jakiś problem, koniecznie napiszcie w komentarzach, a my zapytamy o to osoby, dla których żaden temat nie jest tabu.
Więcej o:
Komentarze (1)
Zaloguj się
 • jedyny_twardziel

  0

  Ja też się z rozporkiem otwartym
  Zjawiłem się na scenie,
  Gdyśmy z " Pana Jowialskiego "
  Grali przedstawienie.

  Ale wszyscy myśleli,
  Że to tak być musi,
  Bo ja grałem amanta
  Jaśnie Panny Helusi.

  Śmiały się na widowni
  Głośno jakieś Panie,
  Więc musiałem,
  W garderobie,
  Poprawić przebranie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX